Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

Mam ten telefon i jest naprawde fajny czyta elegandzko esy wysyłam i odbieram mms-y
nagrywa swietnie dzwonki i jakie tylko chcem jest mały i sie niepsuje jest praktycznie bez
awaryjny