Start › Forum › Odpowiedz na:
Mam ten telefon i jest naprawde fajny czyta elegandzko esy wysyłam i odbieram mms-y nagrywa swietnie dzwonki i jakie tylko chcem jest mały i sie niepsuje jest praktycznie bez awaryjny