Gość
19 kwietnia 2007 o 15:34
Liczba postów: 139242
Cześc mam prośbe jesli ktos ma ta nokie 7650 mógłby napisac na 7650 bo niewiem jak sie tapety zmienia i jakby ktos sie znał na irdzie bo odstałem przy fonie a niemam sterowników i niewiem jak to zrobic.