Gość
27 czerwca 2006 o 03:35
Liczba postów: 139182
Litości jak zmienic tapete w N7650!!!??? czy mozna wstawic zdjecie zrobione wczesniej np!??Pomocy bo dostane szału!!!:)nr.gg.7091234 verson666@tlen.pl prosze o szybki kontakt!!