Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139237

mam sony ericssona k300i i nie chca mi przychodzić dzwonki.przychodzi mi zakładkaale nie moge pobrać dzwonka.prosze pommocy