Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Tanie połączenia z zagranicą. › Odpowiedz na: Tanie połączenia z zagranicą. › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Tanie połączenia z zagranicą.
Gość
20 maja 2007 o 06:45
Liczba postów: 139231
czesc jesli dowiedzialas sie jak dzwonic tanio do polski prosze podziel sie wiadomosciami.dzieki