Gość
18 listopada 2005 o 13:14
Liczba postów: 139069
Co za brednie, szczególnie ta odległość – ignorancja autora nie ma granic. BTS sieci GSM, pracujący na częstotliwości 900 MHz emituje cyfrowy sygnał radiowy o zasięgu maksymalnym w okolicach 16 km. Zwiększenie mocy nawet do milona wat nic nie da. Po prostu po przekroczeniu tej odleglosci sygnal bedzie nieodczytywalny. To nie jest telefonia analogowa. Moze troche lektury fachowej przed popisywaniem sie wątpliwą wiedzą?