Płatności mobilne PKO Banku Polskiego wystartowały (wideo)

Dziś na rynku bankowym rozpoczyna się nowa era. Klienci PKO Banku Polskiego jako pierwsi na świecie mogą skorzystać z bankowości mobilnej nowej generacji – 4G. Dzięki bezpłatnej aplikacji IKO nie trzeba już nosić ze sobą portfela z gotówką i kartami. Płatności w sklepach i w Internecie oraz wypłaty z bankomatów można dokonać tylko i wyłącznie przy pomocy telefonu.

By |2013-03-07T10:58:06+01:007 marca 2013 10:58|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności|Tagi: , , , , |6 komentarzy
Przejdź do góry