Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Robot wielofunkcyjny Roidmi EVA – do zamiatania, mopowania i innych prac porządkowych.

Robot wielofunkcyjny Roidmi EVA – do zamiatania, mopowania i innych prac porządkowych.

Promocja

Pojawienie się robotów sprzątająco- zamiatających pozwoliło na spore odciężenie przy pracach porządkowych w domu. Nadal wymagają one jednak nadzoru i działania – szczególnie gdy trzeba wymienić moduł mopujący, wyczyścić mopa lub wymienić kurz.

Wyobraźmy sobie sytuację w której robot natrafi na jakieś zanieczyszczenie i następnie będzie mopował resztę mieszkania. W takiej sytuacji zanieczyszczenia zostaną rozniesione po całym domu. Sposobem na dalszą poprawę komfortu jest funkcja automatycznego czyszczenia mopa.

Nowy robot mopująco-sprzątający Roidmi EVA posiada uniwersalną stację bazową – gdy maszyna mopująca osiągnie ustawiony czas (6/10/12min), automatycznie wróci do stacji bazowej, aby wyczyścić mopa. Potem praca jest kontynuowana. Roidmi EVA będzie czyścić mop kilka razy podczas procesu sprzątania, aż do całkowitego zakończenia czyszczenia.

Shooting 2

Automatyczna funkcja czyszczenia, oprócz zapewnienia czystości w mieszkaniu, pozwala na oszczędność czasu i wysiłku. Z mopa usuwane są zanieczyszczenia i bakterie.

Automatyczne zbieranie kurzu

Uciążliwe, ręczne usuwanie kurzu ze zbiornika robota nie jest konieczne. Po zakończeniu czyszczenia, stacja bazowa automatycznie zasysa odpady z pudełka na kurz do worka a cały proces trwa tylko 12 sekund. Worek na kurz ma pojemność 3L i jest wyposażony w funkcję antybakteryjną i antyzapachową. Użytkownicy muszą go wymienić tylko raz w ciągu około 60 dni  – aplikacja przypomni o tym notyfikacją. Ta funkcja nie tylko rozwiązuje problem nieprzyjemnego zapachu skrzynki na kurz, ale także pozwala uniknąć kłopotów z częstym ręcznym czyszczeniem zbiornika.

Mobile APP

Aplikacja mobilna

Zamiataj z przodu i mopuj z tyłu, sprzątaj raz na zawsze

W przeciwieństwie do innych robotów zamiatających i mopujących, które zamiatają i mopują oddzielnie i wymagają wymiany modułu mopującego, Roidmi EVA może zamiatać i mopować w tym samym czasie. Podczas czyszczenia robot czyści podłogę z przodu i mopuje z tyłu, oszczędzając czas, a efekt czyszczenia jest lepszy niż w przypadku prostszych urządzeń. Ponadto, dla różnych trybów czyszczenia podłoża, Roidmi EVA może wykonać tylko zamiatanie, tylko czyszczenie lub obie funkcje jednocześnie.

Roidmi EVA jest wyposażony w bezszczotkowy silnik o mocy ssania do 3200pa, z dynamiczną kontrolą prędkości bocznej szczotki i adaptacyjnym zawieszeniem ssawki, która może łatwo usunąć zabrudzenia i kurz zalegający w szczelinach. Aby uzyskać lepszy efekt mopowania, podwójna ściereczka obraca się i jest dociskana siłą 12N, aby dokładniej wytrzeć plamy z podłogi.

Funkcje smart + długa żywotność baterii

Oprócz wydajnej mocy czyszczenia, EVA dobrze wypada również pod względem funkcji smart. Robot ma funkcję automatycznego podziału mapy,  jest też nawigacja laserowa LDS4.0 i precyzyjne unikanie przeszkód. Funkcje te pozwalają czyścić maszynie cały dom w sposób kompleksowy i szczegółowy, jednocześnie omijając meble i zapobiegając uszkodzeniom.

Roidmi EVA jest wyposażony w baterię 5200mAh, która działa do 228min co pozwala na wykonanie pełnego czyszczenia nawet dużego domu lub mieszkania. Gdy bateria będzie miała mniej niż 15%, robot automatycznie powróci do stacji ładowania.

Robot mpująco-zamiatający Roidmi EVA dostępny jest od października na w cenie zaledwie 3439.00 zł, czyli o połowę taniej niż Ecovacs DEEBOT X1 OMNI, Roborock s7 maxv ULTRA czy też Roborock S7 Pro Ultra z tymi samymi funkcjami zamiatania, mopowania, mycia i zbierania kurzu oraz suszenia. Jest to więc oferta interesująca i warta rozważenia.

Ponadto firma oferuje też Robota Rodmi EVE Plus, który dostępny jest w Mediaexpert tutajAutor |2022-12-21T10:04:53+02:0020 grudnia 2022 13:00|Kategorie: Gadżety, Newsy, Sprzęt, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.