Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Testy i opinie-Test xBlitz Aero Pro

Test xBlitz Aero Pro

Jest wiele takich przedmiotów codziennego użytku o których myślimy, że niewiele nowego można już w kwestii ich rozwoju wymyślić. W moim przypadku było tak w odniesieniu do wentylatorów o ktorych myślałem, ze oprócz wymyślnych kształtów niewiele można tutaj nowego zrobić. Mam w domu jeden duży, stojący obrotowy wentylator, jeden mały na stolik i jeden podłączany do portu USB komputera na elastycznym kabelku. Czy można tak różne konstrukcje połączyć w jedną ? Okazuje się, że tak co pokazuje nam najnowszy produkt firmy xblitz.

Xblitz Aero Pro  to bardzo ciekawa konstrukcja łącząca zalety wentylatora stojącego z wentylatorem biurkowym. Dzięki teleskopowej i składanej nodze można go złożyć i zabrać ze sobą i nie zajmuje wtedy dużo miejsca. Można go położyć na biurku lub postawić na podłodze a dzięki regulacji wysokości strumień powietrza ustawimy tak, żeby najlepiej chłodził w upalne dni. W razie potrzeby możemy też włączyć funkcje obracania, która spowoduje że strumień powietrza będzie owiewał większą przestrzeń dookoła urządzenia.

Złożony wentylator ma wymiary 20.7×20.7×11.4 cm i waży 1.4 kg. Rozłożony osiąga maksymalną wysokość prawie jednego metra. Zarówno podstawa jak i głowica z wentylatorem są regulowane.

xbltiz 5

Projektanci tego wentylatora nie poprzestali tylko na prostym wiatraczku lecz wyposażyli go w pilot zdalnego sterowania oraz lampę LED. Dzięki pilotowi możemy zdalnie sterować urządzeniem a lampka przyda się w nocy, gdy np. wstajemy z łóżka. Pilot chowany jest w specjalnym wgłębieniu w obudowie wentylatora co minimalizuje ryzyko jego zgubienia.

xBlitz ma jeszcze jedną interesującą funkcje a jest nią wbudowany akumulator, który ładuje poprzez port USB-C. Ma on pojemność 10800 mAH i wystarcza on według producenta na max 28 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu, wentylator możemy zabrać ze sobą bez potrzeby martwienia się o dostęp do prądu – np. do stolika w ogrodzie przy którym pracujemy.

Wentylator pracuje cicho ( 32 – 38 db) a strumień powietrza jest wyczuwalny nawet w odległości kilku metrów od urządzenia. Możliwe jest ustawienie trzech szybkości wentylatora.

Podsumowanie

xBlitz to całkiem nowe podejście do konstrukcji wentylatorów. Urządzenie jest wielofunkcyjne i sprawdzi się zarówno w domu jak i w dowolnym innym miejscu, w którym będziemy chcieli z niego korzystać. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i niewielkich wymiarach po złożeniu, możemy go zabrać ze sobą. Wentylator pracuje cicho a dołączony do zestawy pilot pozwala na zdalne sterowanie pracą Aero Pro. Aero Pro polecamy wszystkim, którzy szukają kompaktowego wentylatora o sporej wydajności i nie chcą martwić się dostępem do gniazdka. Nowy produkt xBlitza dostępny jest w cenie ok 160-270 złAutor |2020-06-27T12:41:07+02:0027 czerwca 2020 12:38|Kategorie: Gadżety, Newsy, Sprzęt, Testy i opinie|3 komentarze

3 komentarze

  1. qwer 29 czerwca 2020 w 09:03 - Odpowiedz

    Jak to ma się do telekomunikacji?

  2. drogosz 4 sierpnia 2020 w 07:49 - Odpowiedz

    Cena nawet nie taka zła, myślałem że za takie dziwadło(w sensie coś, co widzę pierwszy raz) bym musiał sporo zapłacić, ale nie jest źle. Ja zamawiałem wentylator z https://www.mediaexpert.pl/lp,powiew-niskich-cen?clickId=38810

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.