Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Testy i opinie, Top7-Niania elektroniczna Hykker BabyCare – do opieki nad dzieckiem i schorowanym seniorem

Niania elektroniczna Hykker BabyCare – do opieki nad dzieckiem i schorowanym seniorem

Choć niania elektroniczna nie jest produktem pierwszej potrzeby, w niektórych sytuacjach naprawdę się sprawdza. Sprzęt może mieć dziesiątki funkcji i być prawdziwym cudem techniki. Są też modele proste, działające na zasadzie walkie-talkie. Dostępna od lipca w sklepach Biedronka niania elektroniczna BabyCare marki Hykker to właśnie tego typu urządzenie.

DSCF4955

Jeśli uważacie, że zakup niani elektronicznej musi wiązać się z dużym wydatkiem, jesteście w błędzie. Recenzowana niania elektroniczna BabyCare daje poczucie swobody, pozwala na monitorowanie śpiącego dziecka, sprawdzi się też przy sprawowaniu kontroli schorowanych, starszych osób.  Funkcjonalność tego urządzenia jest wystarczająca, a cena stosunkowo niewysoka. To pomocne urządzenie jest dostępne w cenie 79,90 zł.

DSCF4957

BabyCare

Niania elektroniczna audio BabyCare składa się z dwóch urządzeń:

  • nadajnika – wyposażony jest w czuły mikrofon, który rejestruje nawet najcichsze odgłosy – umieszcza się go w pokoju dziecka.
  • odbiornika – posiada wbudowany głośnik i powinien znajdować się tam, gdzie rodzic.

Nadajnik za pomocą transmisji cyfrowej odpornej na zakłócenia i podsłuch, przesyła do przenośnego odbiornika, nawet na odległość do 300 metrów dźwięki, jakie są rejestrowane w dziecięcym pokoju. To niepozorne, niewielkie urządzenie umożliwia szybkie wykrycie płaczu dziecka lub momentu, gdy się ono przebudzi. Odbiornik posiada dodatkowo regulację głośności odsłuchu wraz ze wskaźnikiem mocy widocznym na skali LED, dzięki czemu można monitorować poziom hałasu nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyciszone.  Warto mieć taki sprzęt pod ręką, chociażby w przypadkach, gdy nasze dziecko ma infekcję i katar utrudniający mu oddychanie w nocy. My będziemy spokojniejsi, a nasze dziecko bardziej bezpieczne.

DSCF4963

Hykker BabyCare

Nie bez znaczenia jest także łatwość konfiguracji recenzowanego urządzenia. Niania elektroniczna audio BabyCare działa na zasadzie Plug and Play (z ang. podłącz i używaj), działa zaraz po ich podłączeniu, bez konieczności skomplikowanej procedury konfiguracyjnej. A wszystko to w dwóch całkiem ładnych i zgrabnych urządzeniach, które z pewnością wpasują się w styl każdego wnętrza.

BabyCare

BabyCare

Nadajnik, umieszczamy w pokoju dziecka, a odbiornik zabieramy ze sobą. To, co jest najważniejsze, zestaw komunikuje się bezprzewodowo. Nianię można ustawić potencjometrem głośności na jednym z pięciu poziomów czułości siły głosu. Jeśli w pokoju, gdzie znajduje się nadajnik jest cicho – urządzenie przełącza się w oszczędny tryb czuwania. Nadawanie sygnalizowane jest poprzez świecenie zielonej diody nadajnika. Dużym plusem jest też opcja podświetlenia uchwytu w nadajniku, który stoi przy dziecku, dzięki czemu łatwiej znaleźć nianię, w razie gdyby zawieruszyła się w dziecięcych rzeczach. Ponadto, odbiornik rodzica ma wbudowany wytrzymały klips, ułatwiający jego bezproblemowe przenoszenie.

DSCF4967

BabyCare

Do atutów urządzenia BabyCare marki Hykker wyróżniających je na tle innych, zaliczyć można również ponadprzeciętny zasięg do 300 metrów (w budynku do 50 m) oraz czuły mikrofon. Dzięki temu możemy monitorować sen dziecka nawet będąc poza domem, w ogrodzie czy przy aucie. Wymienny akumulator umożliwia długi czas działania odbiornika, aż do 14 godzin (może być również zasilany z gniazda sieciowego o napięciu 230V.).  Sygnalizacja LED powiadomi o niskim poziomie baterii przed pojawieniem się niebezpieczeństwa utraty połączenia. Natomiast nadajnik zasilany jest z gniazdka sieciowego, dzięki czemu zawsze jest gotowy do pracy.  W zestawie znajdują się zasilacze nadajnika i odbiornika. W celu jak najlepszego działania zaleca się aby nadajnik montować maksymalnie w promieniu 2 metrów od dziecka / osoby wymagającej opieki. Zarówno nadajnik jak i odbiornik posiada płaską podstawę co umożliwia jego stabilne postawienie na każdej płaskiej powierzchni. Zapalona zielona dioda – sygnalizuje, że urządzenie jest włączone.

W większości przypadków niani elektronicznej używa się, gdy maluch śpi. Z tego względu zapewnia spokój i komfort ułatwiając pogodzenie opieki nad dzieckiem z wykonywaniem innych obowiązków. Gdy dziecko zapłacze, zacznie gaworzyć lub mówić, nadajnik wychwyci dźwięk i przekaże go do odbiornika.

Niania elektroniczna audio BabyCare marki Hykker to zaawansowana wersja niani pracująca w systemie DECT – znanym z bezpiecznych telefonów bezprzewodowych wysokiej klasy, który przekazuje dźwięki dochodzące z pokoju, w którym jest dziecko. Urządzenie posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.1 komenarz

  1. Bija 12 lipca 2018 w 16:34 - Odpowiedz

    Fajna sprawa o przydatna, jak widać nie tylko przy dziecku

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.