Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek-Allegro przygotowało nową wersję Smart dla studentów

Allegro przygotowało nową wersję Smart dla studentów

Allegro Smart! zmienia sposób, w jaki Polacy robią zakupy. Ponad 2 miliony naszych klientów już korzysta z tego rozwiązania, a ich oszczędności na kosztach dostaw przekroczyły 1 mld zł. Dzięki uruchomieniu Allegro Smart! Student uczniowie odkryją zalety tego pakietu w kluczowym momencie ich życia, w którym każda oszczędność oraz wsparcie mają jeszcze większe znaczenie i pomagają lepiej wykorzystać te wyjątkowe lata – powiedział Francois Nuyts, prezes Allegro. 

  • Allegro uruchamia specjalny pakiet Smart! Student obejmujący darmowe dostawy i zwroty oraz szereg innych korzyści.
  • Po 6-miesięcznym darmowym okresie próbnym użytkownicy będą mogli korzystać z usługi z 20-procentową zniżką.
  • Pakiet udostępnia również benefity zapewnione przez partnerów Allegro, takich jak Multikino, FlixBus, Blinkee, T-Mobile i Heyah.
  • Klienci Allegro Smart! otrzymują dodatkowe korzyści, np. dostęp do festiwali zakupowych, takich jak Smart! Week, czy do przedsprzedaży biletów na wydarzenia dostępne na eBilet.

Bycie studentem to niewątpliwie ekscytujący okres w życiu, który jednocześnie bywa sporym wyzwaniem pod kątem finansów. Dla większości młodzi ludzi oznacza pierwsze samodzielne zarządzanie budżetem. Wymaga to oczywiście mądrych decyzji. Aby ułatwić im to chociaż trochę, Allegro postanowiło zaoferować studentom możliwość korzystania z usługi Allegro Smart! przez 6 miesięcy za darmo, a po skończonym okresie próbnym w obniżonej cenie. Oprócz wszystkich podstawowych korzyści, takich jak bezpłatne dostawy i zwroty lub dostęp do limitowanych ofert, będą mogli oni skorzystać z dodatkowych bonusów, silnie powiązanych z ich życiem codziennym – podróżami, chodzeniem do kina czy dostępem do internetu. Dodatkową korzyścią z posiadania Allegro Smart! jest również możliwość kupienia w przedsprzedaży biletów na wydarzenia, które cieszą się szczególną popularnością wśród młodych ludzi. Zorganizowaliśmy już kilka takich akcji przed koncertami gwiazd – m.in. Dawida Podsiadło, Taco Hemingwaya czy Celine Dion – powiedział Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro.

Wszyscy studenci mogą aktywować Allegro Smart! na stronie allegro.pl/smart. Oprócz podstawowych świadczeń w ramach Allegro Smart! studentom, w ramach 6-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego i obniżonej ceny po jego zakończeniu, przysługiwać będą również dodatkowe korzyści od partnerów Allegro. Będzie można zrealizować je za pomocą specjalnych kodów generowanych w aplikacji Allegro. Oferta obejmie:

  • 20-procentową zniżkę na korzystanie z pojazdów Blinkee (elektryczne hulajnogi, skutery i rowery),
  • 20-procentową zniżkę na bilety FlixBus,
  • 20-procentową zniżkę na bilety do Multikina oraz możliwość skorzystania z miejsc VIP w salach bez dodatkowej opłaty,
  • Specjalny zestaw studencki Allegro Smart! (średni popcorn + średni napój) w Multikinie za 12,90 zł ,
  • 7 GB transferu danych z T-Mobile i Heyah.

 

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! – a jest ich już ponad 100 milionów – są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce. Zbudowana przez Allegro sieć ponad 25 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru jest największa w Polsce. Klienci Allegro Smart! otrzymują dodatkowe korzyści poza bezpłatną dostawą i darmowymi zwrotami: dostęp do limitowanych ofert Smart!, festiwale zakupowe, takie jak Smart Week! z wyjątkowymi promocjami czy dostępne tylko dla nich przedsprzedaże biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet – najpopularniejszej stronie internetowej z biletami w Polsce.

Od uruchomienia Allegro Smart! w 2018 roku konsumenci korzystający z platformy zakupowej zaoszczędzili ponad 1 mld zł. Liczba darmowych dostaw w ramach pakietu nie jest limitowana. Rekordzistą jest konsument, który dzięki Allegro Smart! zaoszczędził 114 000 zł.Autor |2020-10-16T10:04:15+02:0016 października 2020 10:04|Kategorie: e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.