Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek-Empik Premium 50% taniej na rok i miesięczny dostęp do HBO GO w prezencie

Empik Premium 50% taniej na rok i miesięczny dostęp do HBO GO w prezencie

Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił wszystkim dostęp do swojej flagowej usługi całkowicie za darmo. To wsparcie stanowiło zachętę do pozostania w domach, korzystania z darmowej dostawy zamówień i jakościowego spędzania czasu wolnego. Widząc, że Polacy chętnie korzystają z tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano, a teraz Empik Premium wraz z szerokim pakietem korzyści jest dostępny o 50% taniej – w cenie 39,99 zł za cały rok.

Oferta obejmuje nowych i obecnych klientów, co pozwoli im zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się m.in. dostawą za 0 zł. Dodatkowo osoby posiadające Empik Premium, które przedłużą usługę na rok zyskają 30-dniowy dostęp do świata filmów i seriali HBO GO, w tym ciekawych premier i nowości.

Klienci, którzy zdecydują się na wykupienie rocznego abonamentu Empik Premium, mogą liczyć na 50% zniżki. 12-miesięczny okres subskrypcji do końca sierpnia jest dostępny w cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł. Oznacza to, że już za 3,33 zł miesięcznie klienci zyskują pełen wachlarz korzyści – m.in. dostawę zamówień za 0 zł, 15% stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów na Empik.com, dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go (w tym m.in. audio, lektur, podcastów, produkcji własnych z udziałem gwiazd), milionów utworów w Empik Music czy zniżkę do Empik Foto oraz 3% zwrot środków za zakupy.

Nowa promocja pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. Do 31 sierpnia osoby przedłużające pakiet Empik Premium na rok zyskują miesięczny dostęp do pełnej oferty HBO GO – w tym hitów filmowych i nowości oraz popularnych seriali, jak np. Gra o tron, Gwiezdne Wojny czy Kraina Lodu.

 

Tylko w ciągu minionych 4 miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tys. osób, a szeroki pakiet korzyści objętych programem pozwolił każdemu zaoszczędzić dodatkowo na zakupach i usługach średnio 50 zł miesięcznie.

Pakiet Empik Premium można aktywować i przedłużyć we wszystkich kanałach – online przez aplikację Empik lub za pośrednictwem konta na stronie Empik.com oraz w salonach stacjonarnych w całej Polsce. Również osoby aktywujące usługę Empik Premium na okres 6 miesięcy mogą liczyć na rabat. Do 31 sierpnia cena półrocznego abonamentu jest niższa o 40% i wynosi 29,99 zł.

 Autor |2020-08-06T13:18:17+01:006 sierpnia 2020 14:00|Kategorie: e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.