Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Promocje, Sprzęt, Top7-Zegarek Ticwatch E Sports w promocji geekbuying.pl

Zegarek Ticwatch E Sports w promocji geekbuying.pl

Sklep internetowy geekbuying.pl oferuje inteligentny zegarek Ticwatch E Sports Smartwatch 1.4 w promocyjnej cenie. 

Cena zegarka wynosi na stronie 121,99 euro, ale dla wszystkich użytkowników portalu Telix.pl istnieje możliwość dodatkowego rabatu przy użyciu kodu promocyjnemu: W58QJLGI. Cena po użyciu kodu zostanie obniżona do 109 euro.

ticwatch e sports smartwatch Zegarek Ticwatch E Sports w promocji geekbuying.pl

Opis produktu

Ticwatch E — jest lekki, tani zegarek, działający  w oparciu o Wear OS, który oferuje pełny zestaw funkcji, w tym GPS i monitorowanie rytmu serca. Jest to bardzo konkurencyjne urządzenie ze względu na cenę.

Dzięki dwurdzeniowemu inteligentnemu układowi, zegarek zapewnia dobrą wydajność. Może współpracować zarówno z systemem Android jak i iOS.

ticwatch e sports smartwatch Zegarek Ticwatch E Sports w promocji geekbuying.pl 2

1,4-calowy wyświetlacz OLED ma rozdzielczość 400×400 pikseli. Na jasnym ekranie wszystko jest dobrze czytelne, nawet w słoneczny dzień. Dzięki ochronie o standardzie IP67, zegarek nie boi się kontaktu z deszczem, choć trzeba przyznać, że do pływania Ticwatch E nie jest raczej przeznaczony.

Ticwatch ma 4G ROM + 512M RAM a pojemność baterii wynosi 300 mAh. Na jednym ładowaniu przepracuje około 1,5-2 dni.

Smartwatch podłączamy do smartfona za pośrednictwem Bluetooth – może on wtedy wyświetlać wiadomości, kontakty, przypomnienia itp.

 

Ticwatch E Smart Watch Black

Kod promocyjny W58QJLGI obowiązuje każdą osobę, która na stronie geekbuying,  przy finalizacji zamówienia wpisze go w odpowiednim polu.Autor |2018-12-28T20:46:59+02:0028 grudnia 2018 20:46|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Promocje, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.