Jesteś tutaj:-, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka-Aplikacja STS – jakie rozwiązania i opcje wyróżniają aplikację bukmachera STS?

Aplikacja STS – jakie rozwiązania i opcje wyróżniają aplikację bukmachera STS?

Aplikacja bukmachera STS

Aplikacja mobilna STS to najczęściej wybierany przez klientów tego bukmachera kanał obstawiania – strona internetowa, a tym bardziej punkty naziemne zostają za nią daleko w tyle. Przyjrzymy się więc bliżej, co oferuje aplikacja bukmacherska lidera polskiego rynku zakładów wzajemnych i jakie rozwiązania zastosowano, by aplikacja STS wyróżniała się na tle konkurencji. Aplikacja przygotowana została na urządzenia z systemem Android i iOS.

Aplikacja STS – szybkość i komfort obstawiania

Aplikacje bukmacherskie muszą spełniać wiele oczekiwań graczy, jednak najważniejsze jest, żeby było szybko i bezproblemowo. W przypadku STS aplikacja działa błyskawicznie. Przechodzenie między dyscyplinami sportowymi czy zmiana widoku np. z oferty przedmeczowej na ofertę zakładów live jest natychmiastowe i płynne – podczas testów nie zdarzyło się nam, żeby aplikacja STS się zacinała.

Dla użytkowników kluczowy jest też czas, jaki jest potrzebny, żeby obstawić zakłady bukmacherskie. W STS aplikacja oferuje 3 sposoby na postawienie zakładu pojedynczego, a gracz może ustalić, która metoda ma być aktualnie stosowana. Standardowy zakład wymaga nie tylko kliknięcia w typ, ale też wpisania jego stawki i potwierdzenia decyzji o zagraniu kuponu (opcja domyślna). Proces obstawiania można przyspieszyć, wybierając „szybki zakład”, w którym zagranie zatwierdza się poprzez podanie wyłącznie stawki. Najszybszą grę gwarantuje jednak trzecia możliwość – „błyskawiczny zakład”, w którym stawkę ustala się wcześniej, a zakład zawierany jest przez 1 kliknięcie. Ostatnia opcja jest szczególnie przydatna, kiedy obstawiamy zakłady bukmacherskie na żywo (w trakcie danego spotkania). Dodajmy, że aplikacja mobilna STS na telefon lub tablet umożliwia zdefiniowanie stawek na klawiaturze numerycznej, co także skraca czas potrzebny do obstawienia zakładu.

Jakie zakłady bukmacherskie udostępnia aplikacja STS?

Bukmacherzy już dawno przestali ograniczać się do oferty na najbardziej popularne sporty. Zakłady bukmacherskie obstawiać dziś można także na e-sporty czy gry wirtualne. Aplikacja STS nie zawodzi na żadnym z tych pól. Jeśli chodzi o sport, obok piłki nożnej, siatkówki czy skoków narciarskich typować można dyscypliny takie jak kabaddi, curling czy szachy. Przeciętnie w ofercie przedmeczowej bukmacher STS udostępnia zakłady bukmacherskie na między 30 a 40 sportów, a w ofercie na żywo – na około 20. Świetnie wyglądają też rynki zdarzeń oraz liczba meczów i turniejów, jakie można typować. Aplikacja STS, tak jak strona na komputer, oferuje również zakłady na sporty elektroniczne, a wybór gier robi duże wrażenie.

Stworzona przez STS aplikacja posiada też 2 odrębne zakładki, które dotyczą gier wirtualnych. „BetGames” zawiera zakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane (np. pokera czy wojnę), a „Sporty wirtualne” – zakłady na tzw. virtuale (np. wirtualną piłkę nożną czy wyścigi chartów). Bukmacher udostępnia możliwość obstawiania obu rodzajów gier non stop, a gracze mogą oglądać towarzyszące im transmisje/animacje i korzystać ze statystyk, historii wyników itp.

Aplikacja bukmacherska i telewizja sportowa w jednym?

Co ciekawe, aplikacja STS nie tylko umożliwia obstawianie sportu, ale też oglądanie meczów na żywo. W walce o przyciągnięcie gracza bukmacherzy (tutaj sprawdzisz którzy bukmacherzy są w Polsce legalni) coraz częściej poszarzają swoje usługi o dodatkowe funkcje, takie jak darmowy streaming sportowy. Zarówno użytkownicy, którzy stawiają zakłady bukmacherskie w STS przez przeglądarkę na komputer (strona desktopowa), jak i typujący przez smartfon lub tablet (strona mobilna i aplikacja mobilna), mogą korzystać z tzw. STS TV. Wybór jest olbrzymi – bukmacher STS w ciągu miesiąca transmituje około 5.000 wydarzeń sportowych np. meczów piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa i wielu innych. Aplikacja mobilna STS (Android, iOS) udostępnia transmisje bezpłatnie tym graczom, którzy w ciągu ostatnich 24 godzin obstawili dowolny zakład.

Co jeszcze oferuje aplikacja STS?

Aplikacje bukmacherskie są coraz bardziej naszpikowane różnorodnymi funkcjonalnościami, które mają podnieść jakość gry na urządzeniach, takich jak telefon albo tablet. Aplikacja mobilna STS udostępnia więc streaming sportowy, ale też live trackery, czyli komputerowe animacje z tekstowym komentarzem, które również ułatwiają typowanie zakładów na żywo. Absolutną podstawą są statystyki sportowe – bukmacher STS oferuje bardzo obszerne dane tego typu i to zarówno w osobnej sekcji, jak i zintegrowane z ofertą na dane spotkanie.

Ale aplikacja bukmacherska STS ma jeszcze coś, czego nie oferują w tej chwili w Polsce inni bukmacherzy, czyli widżet „BetBooster”. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji gracz otrzymuje kluczowe statystyki dotyczące konkretnego meczu wraz z podpowiedziami, które typy (w nawiązaniu do danych statystycznych) mają największe szanse na powodzenie. Jak na razie inne aplikacje bukmacherskie w naszym kraju nie posiadają podobnej opcji.

Aplikacja STS pozwala też tworzyć własne zakłady bukmacherskie poprzez konstruktor „BetBuilder”, który pozwala zamieszczać nawet 10 selekcji dotyczących 1 meczu na tym samym zakładzie. Inna przydatna opcja to cash-out, dzięki której w razie potrzeby gracz może zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich obstawionych zdarzeń. Aplikacja bukmacherska na smartfon posiada też opcję częściowego cash-outu, tzw. „Multiwin”, której bukmacher STS nie udostępnia jeszcze na stronie internetowej na komputer.

Poza tym grając przez przeglądarkę na komputerze nie skorzystamy z powiadomień push, które pomagają graczom „trzymać rękę na pulsie”. Aplikacja STS wysyła informacje, np. o zmianie wyniku danego meczu i wyświetla je bezpośrednio na ekranie powiadomień. Ciekawym rozwiązaniem jest także czat graczy – nie tylko ogólny, ale też meczowy, w którym typerzy mogą dyskutować na temat konkretnego spotkania.

Bezpieczne logowanie i szybkie płatności w aplikacji STS

Aplikacje bukmacherskie powinny wykorzystywać jak najbezpieczniejsze rozwiązania w zakresie logowania, ponieważ dostęp do konta gracza to dostęp do jego pieniędzy oraz danych osobowych. Przygotowana przez STS aplikacja – zarówno na iOS, jak i Android – oferuje 3 metody logowania. Użytkownik może zabezpieczyć dostęp do aplikacji poprzez TouchID i FaceID, czyli zaawansowane technologie wykorzystujące dane biometryczne, a także przez kod PIN.

Korzystając z aplikacji STS przez telefon czy tablet bezpiecznie, wygodnie i szybko można dokonać też płatności. Bukmacherzy przyzwyczaili już graczy, że za pomocą wielu metod mogą błyskawicznie zasilić swoje konto – w STS mamy aż 10 takich sposobów, w tym e-portfele Skrill i Neteller. Aplikacja mobilna STS oferuje też ekspresowe wypłaty, które trwają około 15 minut, co powoli staje się standardem, jeśli chodzi o aplikacje bukmacherskie także innych operatorów.

Aplikacja STS – wygląd i intuicyjność

Jak wiemy, o gustach się nie dyskutuje i zapewne niektórym użytkownikom obstawiającym zakłady bukmacherskie przez smartfon szata graficzna omawianej apki będzie się podobać bardziej, a innym mniej. Jednak trzeba docenić, że aplikacja STS utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, a poszczególne elementy zostały zaprojektowane i rozmieszczone w taki sposób, że całość prezentuje się bardzo przejrzyście. To z kolei sprawia, że aplikacja mobilna STS jest łatwa w obsłudze, a przecież intuicyjność oprogramowania jest jedną z priorytetowych kwestii dla jej oceny. Dodajmy też, że w razie jakichkolwiek problemów gracze zawsze mogą skorzystać ze wsparcia konsultantów STS – np. przez całodobowy czat na żywo.

STS to legalny bukmacher w Polsce. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów jest zakazane i podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. 18+

 

Autor |2023-04-05T20:43:41+02:005 kwietnia 2023 20:43|Kategorie: Aplikacje, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.