Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia, Xiaomi-Xiaomi opracowało nowy rodzaj wysuwanej kamery: który się nie rysuje

Xiaomi opracowało nowy rodzaj wysuwanej kamery: który się nie rysuje

Użytkownicy iPhone’ów skarżą się na wystające kamery. Chińska firma rozwiązała i ten problem. Opracowanie zostało już zatwierdzone.

Xiaomi opatentowało nową technologię. Jest to obrotowy mechanizm aparatu w smartfonie. Patent został już zatwierdzony przez regulatorów.

 

 

2372042

203 – obiektyw aparatu fotograficznego. fot. mydrivers

 

Nikogo już nie dziwi chowana przednia kamera. To coś innego. Tylny aparat chowa się w obudowie i obraca się o 90 stopni, gdy zaczynamy robić zdjęcia. Dzięki tej technologii możliwe jest zmieszczenie dużych kamer w obudowie smartfona.

Nie wiadomo, czy w najbliższym czasie zobaczymy taki smartfon. Jak pokazuje praktyka, rejestracja patentu nie jest dowodem na to, że taka technologia na pewno będzie zastosowana.Autor |2022-11-02T09:38:37+01:002 listopada 2022 09:00|Kategorie: Android, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia, Xiaomi|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.