Jesteś tutaj:---Sieć kin AMC zaczęła akceptować płatności w kryptowalutach

Sieć kin AMC zaczęła akceptować płatności w kryptowalutach

Firma dodała możliwość kupowania biletów przy pomocy kryptowalut Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin. Następny w kolejce jest Dogecoin

Amerykańska sieć kin AMC zaczęła akceptować Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin jako środek płatniczy, umożliwiający zakup biletu. Zostało to ogłoszono na twitterze przez prezesa firmy Adama Arona. Dodał on również, że w przyszłości firma planuje rozszerzyć ofertę akceptowanych kryptowalut o Dogecoin.

 

 

AMC już sprzedaje cyfrowe karty podarunkowe za kryptowalutę, a na początku listopada Aron poinformował o rozważaniu możliwości przyjmowania płatności „memowej ” kryptowaluty Shiba Inu.

 

 

Sieć kin AMC zaczęła

 

Na początku 2021 r. firma AMC była na skraju bankructwa z powodu ograniczeń kwarantanny. Wiele kin zostało zamkniętych, a większość wytwórni filmowych opóźniły premiery swoich filmów. Jednak użytkownicy mediów społecznościowych wywołali gwałtowny wzrost wartości akcji AMC. W rezultacie czego, sieć była w stanie umieścić dodatkowe papiery wartościowe, pozyskać fundusze i uniknąć bankructwa. Osoby, które mają w posiadaniu lub handlugą walutą – np. przy pomocy takich serwisów jak https://crypto-robopro.com/tr  – mogą dzięki temu zakupić bilety w AMC.

AMC Entertainment posiada około 1 tys. kin w USA i Europie. Pomimo wzrostu przychodów, w drugim kwartale strata spółki wyniosła 344 mln dolarów. Firmie udało się wznowić działalność wszystkich swoich kin dopiero pod koniec czerwca tego roku.Autor |2021-11-16T14:54:31+01:0016 listopada 2021 10:09|Kategorie: Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.