Jesteś tutaj:-, Newsy, Poradniki-Popularność aplikacji mobilnych sprawiła, że nadanie paczki nigdy nie było tak proste

Popularność aplikacji mobilnych sprawiła, że nadanie paczki nigdy nie było tak proste

Wzrost popularności telefonów komórkowych, a także aplikacji mobilnych całkowicie zmienił otaczającą nas rzeczywistość. Dziś możemy załatwić praktycznie każdą sprawę, nie wychodząc nawet z domu. Bardzo popularne stały się również przesyłki dostarczane za pośrednictwem kurierów. Rozkwit handlu internetowego i powstanie kilku wiodących na rynku portali ogłoszeniowych sprawił, że znacząco wzrósł także prywatny handel.

Przedsiębiorcy prześcigają się w nowych pomysłach

Rynek handlowy i kurierski jest obecnie bardzo popularny, a jak dobrze wiadomo tam, gdzie popularność tam i pieniądze. Rynek ten jest mimo wszystko ograniczony, a coraz większa liczba firm sprawia, że przedsiębiorcy raz po raz prześcigają się w coraz to nowszych i bardziej wymyślnych pomysłach na przyciągnięcie klientów akurat do ich firmy. Jednym z najnowszych pomysłów jest właśnie nadanie przesyłki bez etykietowania.

Wygoda to podstawa

Jak dobrze wiadomo, ludzie chcą żyć wygodnie. Dlatego też wszelkiego rodzaju usprawnienia są mile widziane. Aplikacja mobilna InPost Mobile wprowadziła funkcję, dzięki której nadanie paczki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Usługa ta polega na bezetykietowym nadaniu paczki. Jest to pierwsza firma, która oferuje takie rozwiązanie. Funkcja ta obsługiwana jest 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu w łatwy sposób można więc ominąć irytujące kolejki.

Nadanie paczki bez etykietowania

Aby nadać taką paczkę, należy w pierwszej kolejności spakować swoją przesyłkę. Należy zadbać o jak najlepsze jej zabezpieczenie, tak aby nie uległa zniszczeniu w czasie transportu. Drugim krokiem jest wybranie jednej z opcji przesyłki, a także uzupełnienie adresu nadawcy i odbiorcy.

Po wykonaniu każdej z powyższych czynności pozostaje jeszcze tylko uiścić odpowiednią opłatę. Na szczęście aplikacja sama przekierowuje do zakładki płatności. Na sam koniec nadaj paczkę w najbliższym Paczkomacie. Do tego celu zeskanuj znajdujący się w aplikacji kod QR i to wszystko.Autor |2021-04-06T12:18:22+01:006 kwietnia 2021 12:17|Kategorie: e-Handel, Newsy, Poradniki|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.