Jesteś tutaj:-, Rynek-BitBay — polskie korzenie globalnej platformy kryptowalutowej

BitBay — polskie korzenie globalnej platformy kryptowalutowej

Wirtualne waluty oparte na blockchainie zdobywają serca i umysły inwestorów na całym świecie. Gdzie najlepiej inwestować w kryptowaluty?

Globalna pandemia zmieniła oblicze wielu branż. Akcje linii lotniczych odstraszają, a puste nieruchomości kupione z myślą o najmie, obecnie generują koszty. Istnieje jednak kilka gałęzi światowej gospodarki, które mają się dobrze. Wśród nich wyróżnia się rynek kryptowalut, który coraz częściej pojawia się w mediach głównego nurtu, a więc i w świadomości milionów potencjalnych inwestorów. Wielu z nich stawia sobie pytanie, jak i gdzie najlepiej kupić Bitcoina, Ethereum czy Cardano? Jednym z takich miejsc jest giełda BitBay.

BitBay opinie – czyli, jak wybrać giełdę?

Biblijny cytat: „po owocach ich poznacie” świetnie oddaje to, na co zwrócić uwagę. W tym wypadku owocami są opinie użytkowników platformy. W końcu inwestorzy, którzy empirycznie sprawdzili wszystkie funkcjonalności, zweryfikowali zabezpieczenia, płynność i inne elementy, mają coś do powiedzenia. Warto więc prześledzić fora, zapytać znajomych, lub zajrzeć do rankingu giełd w poszukiwaniu informacji. Ten ostatni wariant, umożliwia kompleksowy wgląd w aspekty techniczne wielu podmiotów. Niemniej, to ocena społeczności najlepiej zobrazuje, jak giełda funkcjonuje w praktyce i czy jest przyjazna dla użytkowników, jak np. BitBay.

BitBay bezpieczeństwo – jak chronić swoje pieniądze?

Giełda wyposażona jest w zabezpieczenia techniczne i organizacyjne. W pierwszym wariancie znajdziemy m.in. dwuetapową weryfikację, zimne portfele czy system wykrywający podejrzane transakcje. Z kolei zabezpieczenia organizacyjne to ubezpieczenie środków, autoryzacja przelewów przez pracowników, a także transparentność. Warto wiedzieć, jak wpłacać i wypłacać środki, a także ile czasu średnio trwają takie operacje. Ponadto, dobrze dowiedzieć się, jak przechowywać środki, aby nie zniknęły z konta np. po ataku hackerskim. Nawet jeśli są ubezpieczone to stres związany z incydentem, jest nieprzyjemny. Rozsądne wydaje się unikanie takich zdarzeń

BitBay rating – klasyfikacja i ocena giełdy

Wiele niezależnych portali prowadzi swoje rankingi giełd kryptowalut. Holistyczne spojrzenie na platformę daje szansę na znalezienie jej mocnych i słabych stron. Dzięki temu można zarekomendować pewne rozwiązania lub zasygnalizować takie, które są niepokojące. BitBay rating traktuje bardzo poważnie. W końcu od tego zależy m.in. wolumen obrotów i ilość klientów. Platforma w zestawieniu strony CrypS.pl zajmuje drugą lokatę, tuż za największym rynkiem świata. To rezultat, wytężonej pracy całego zespołu BitBay. Inwestorzy doceniają te starania i dlatego platforma cieszy się dużą popularnością.

BitBay koszty – wiedz, za co płacisz

Każda giełda musi zarabiać. Nie inaczej jest w przypadku BitBay. Prowizja, porównując ją do konkurencji, jest bardzo niska. Dla transakcji par kryptowalutowych prowizje „maker” dla wszystkich sytuacji wynoszą 0%. W wypadku prowizji „taker” – tylko 0,1%. Ponadto brak dodatkowych prowizji za doładowanie wirtualnego portfela. Opłaty i prowizje są ważne dla wszystkich inwestorów, którzy handlują codziennie. Dzięki wiedzy na temat kosztów są oni w stanie oszacować czy planowana transakcja będzie opłacalna.

BitBay to platforma, która wyróżnia się na tle konkurencji po względem bezpieczeństwa, niskich opłat i opinii użytkowników. Jest to dobre miejsce do inwestycji w kryptowaluty, a dzięki swojej transparentności łatwe do kontroli. Warto więc postawić na giełdę BitBay, która ma swoje korzenie w Polsce.

 Autor |2021-03-04T18:10:23+02:004 marca 2021 18:10|Kategorie: Newsy, Rynek|1 komentarz

1 komenarz

  1. Hodlerek 6 marca 2021 w 12:06 - Odpowiedz

    Najbezpieczniej jest zawsze przechowywać kryptowaluty na zimnych portfelach, ważne aby były wykonane z solidnych materiałów, najlepiej metalowe, typu Codsteel, Billfodl, czy tam Coldcryptowallet.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.