Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka-DLCompare – 4 najgorętsze / najtańsze gry na PC w tej chwili!

DLCompare – 4 najgorętsze / najtańsze gry na PC w tej chwili!

Jeśli tu jesteś, jeśli to czytasz, to dlatego, że łączy nas wspólna pasja do jednej z najbardziej ukochanych form rozrywki na naszej planecie, która łączy ludzi ze wszystkich zakątków świata, odrzucając ich różnice. Tym właśnie są gry wideo… i nie tylko tym.

Ekspansja branży kluczy cyfrowych, idąca w parze ze wzrostem popytu, dała życie ambitnym sklepom z kluczami cyfrowymi, z których każdy ma swoje ceny oparte na wielu czynnikach. Dobra rzecz dla leniwych graczy, niechętnie opuszczających swoje biurka, by przejść się do najbliższego stacjonarnego sklepu z grami.

Drugą stroną medalu jest czas, który musimy spędzić na poszukiwaniach od sklepu do sklepu, przekopując się przez sieć, aby znaleźć tę atrakcyjną, tanią okazję. Ciemna strona tego medalu pojawia się, gdy kupujesz swoją drogocenną grę, aby dowiedzieć się, że dokładnie 4 kliknięcia dalej była fantastyczna okazja, aby zaoszczędzić kilka złotych na tej samej, nieszczęsnej grze.

 

Oto kiedy DLCompare wchodzi do gry!

DLCompare jest porównywarką cen gier wideo, DLC i gamecardów, której główną ideą jest umożliwienie graczom zaoszczędzenia pieniędzy i czasu. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym użytkownikom szeroki wybór najlepszych sklepów z grami wideo, pozwalając Wam porównać ceny gier, które sprzedają. Potraktuj nas jako fajną witrynę zawierającą kopie Call of Duty: Black Ops Cold War pochodzące z kilku sklepów i uporządkowane według cen na Twoją korzyść. Grasz na PC? Grasz na konsoli? Zajmiemy się tym.

Poniżej mała lista 4 z najtańszych gier w tej chwili, których cenę możecie znaleźć w naszej porównywarce. Wszystkie z nich są w zasadzie najlepszą ofertą na zakup tych tytułów z zacisza domowego.

Najtańsze 4 gry wideo w tej chwili:

I przez tanie, naprawdę mamy na myśli tanie. Można dostać jedną z tych najlepszych gier za mniej niż 70 złotych.

Valheim to nowa, bijąca aktualnie rekordy odsłona gatunku survival, dostępna na Steamie w ramach wczesnego dostępu. Jesteś nordyckim wojownikiem, który został niedawno zabity podczas swojej ostatniej bitwy i jego dusza została zabrana przez Walkirie do czyśćca.

Cyberpunk 2077, kochany lub nienawidzony, po kilku poważnych poprawkach błędów stał się grą, która powinna znaleźć się w każdej bibliotece… oczywiście za odpowiednią cenę.

FIFA 2021, z ponad 30 oficjalnymi ligami, ponad 700 klubami i ponad 17 000 zawodników, oddaje w Twoje ręce kompletny zestaw piłkarzy i drużyn, które stawią czoła piłkarskim wyzwaniom na najwyższym poziomie na stadionach z całego świata.

Little Nightmares 2 ma przerażającą atmosferę oryginalnej gry. Podąża za formułą swojej poprzedniczki i miesza horror z platformówkami w niezwykły sposób, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Oczywiście, to tylko niewielka część z tysięcy gier, które można znaleźć w naszej porównywarce cen, wraz z gamecardami i DLC, zarówno na PC, jak i na konsole. Czas jest Twoim najcenniejszym dobrem, użyj go mądrze, aby zaoszczędzić pieniądze!

 Autor |2021-02-12T18:56:33+02:0012 lutego 2021 18:52|Kategorie: Gry, Newsy, Rozrywka|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.