Jesteś tutaj:-, Newsy-Czy nowy trend „pracy z domu” będzie obowiązywać?

Czy nowy trend „pracy z domu” będzie obowiązywać?

W miarę jak obawy związane z drugą falą koronawirusa rozprzestrzeniają się na szeroką skalę, kultura „pracy z domu” staje się coraz bardziej zakorzeniona w społeczeństwie.To, co kiedyś było kontrowersyjnym tematem dla niektórych firm, stało się koniecznością, jeśli nie normą.Ta nowa kultura sprawiła, że ​​wiele osób ma więcej wolnego czasu w domu na rzeczy, które chcieliby robić.Niektórzy ludzie rozwijają hobby, inni poświęcają czas na naukę, a inni zwracają się w stronę giełd.Niezależnie od tego, czy chodzi po prostu o obserwowanie, czy zabezpieczenie ich transakcji, analizę rosnących trendów firm farmaceutycznych, czy też handel walutami zagranicznymi, nie ma wątpliwości, że obecna rzeczywistość stworzyła okazję do nauki.

 

Dla traderów CFD, którzy utknęli w domu, może to być dobra okazja, aby dowiedzieć się więcej i mieć czas na zapoznanie się z rynkami, jednocześnie poszerzając swoją wiedzę na temat nowych instrumentów, rynków, narzędzi i strategii.Handel kontraktami CFD to umiejętność sama w sobie.Wymaga analizy i praktyki, a także odpowiedniego apetytu na ryzyko i praktyk zarządzania ryzykiem.Handlowcy muszą również zdobyć zaufanie do korzystania z aplikacji do handlu online i uzyskać wgląd w bieżące wydarzenia na rynku oraz w jaki sposób mogą wpływać na różne kontrakty CFD na akcje, indeksy, waluty, kryptowaluty, towary i fundusze ETF.

 

Obawy drugiej fali wpływają na rynek globalny

Ponieważ wirus wciąż się rozprzestrzenia, a obawy związane z drugą falą  w Stanach Zjednoczonych, inwestorzy stają się jeszcze bardziej ostrożni.1 Wydaje się, że niektórzy inwestorzy zarabiają na zyskach, które osiągnęli na początku roku z powodu obaw związanych z drugą falą.1Jednak według „Gwiazdy Porannej” inwestorów nadal przyciągają fundusze zapewniające stały dochód, przy czym najważniejsza jest stabilność wśród osób handlujących na rynkach w tych niepewnych czasach.1 Około 44% działalności gospodarczej, która została utracona w wyniku wcześniejszych działań blokujących w USA, zostało odzyskanych.2 W dziwnym obrocie wydarzeń kapitalizacja rynkowa niektórych spółek technologicznych rośnie , takich jak Amazon i Microsoft.2 Co być może świadczy o tym, że inwestorzy powinni zwracać baczną uwagę na rynki, ponieważ wszystko może się zmienić w mgnieniu oka, a potencjał handlu w różnych sektorach może stać się bardziej atrakcyjny.

 

Jeśli chodzi o ropę, istnieją obawy, że może ona zanotować spadek cen na rynku, jeśli druga fala spowoduje, że kraje ponownie wprowadzą blokady.3 Będzie to oczywiście spowodowane ponownym spadkiem zapotrzebowania na ropę i nadwyżką zapasów. OPEC + niedawno zaczął łagodzić cięcia w produkcji, ale rynki jeszcze nie reagują na to zbyt pozytywnie.3 Dopiero okaże się, jaki będzie następny ruch OPEC, pośród potencjalnej drugiej fali i ponownego wdrożenia dalszych środków blokujących.Jednak handlowcy energią mogą przynajmniej pocieszyć się faktem, że w przeciwieństwie do pierwszej fali pandemii, tym razem OPEC miał więcej czasu na przygotowanie planu. Czy mają na swoim miejscu, czy będzie skuteczny i czy wystarczy? Tylko czas pokaże.

 

 

Promyk nadziei

Nie wszystko wygląda tak żle jak w rzeczywistości.  Bezrobocie w Stanach Zjednoczonych pozytywnie  przebiło wszystkie oczekiwania i USA zdołały stworzyć w czerwcu aż 4,8 miliona miejsc pracy, według amerykańskich raportów pracy. Po tym, jak ponad 20 milionów miejsc pracy zostało utraconych w kwietniu z powodu środków blokujących, ekonomiści spodziewali się tylko wzrostu o 2,9 miliona miejsc pracy.Czerwiec był największym jednomiesięcznym wzrostem, jaki kraj kiedykolwiek widział .4 Doprowadziło to do spadku stopy bezrobocia z 12,45% do 11,1% .4  Największy udział w jednym sektorze pochodził z branży rekreacyjno-hotelarskiej, z ogromnym przyrostem miejsc pracy o 2,1 miliona.4  Branża detaliczna również odnotowała znaczny wzrost około 568 000 miejsc pracy.4 Nie możemy być pewni, co stanie się  w obliczu nadchodzącej drugiej fali wirusa w całym kraju, ale gospodarka amerykańska z pewnością stara się odzyskać siły.

 

Inwestowanie w kontrakty CFD w 2020 roku

Jeśli inwestujesz w kontrakty CFD w 2020 roku, wiesz już, że tak naprawdę nie musisz tkwić w domu ani pracować z domu, aby uzyskać dostęp do rynku w wolnym czasie.Wielu wiodących brokerów, takich jak Vestle, oferuje zaawansowaną aplikację do handlu mobilnego, która pozwala im handlować bezpośrednio ze smartfona i cieszyć się doświadczeniem handlowym.Dobrym pomysłem może być przeprowadzenie przeglądu regulowanych platform brokerskich CFD, zanim wybierzesz brokera, któremu możesz zaufać, ale my nie mamy wątpliwości, że przekonasz się, że Vestle ma wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Vestle oferuje nie tylko wspaniałe wrażenia mobilne, ale także innowacyjne narzędzia handlowe, zasoby edukacyjne, aktualizacje i informacje rynkowe.

Pod koniec dnia pandemia i związane z nią obawy stworzyły ekstremalną zmienność, która z kolei stwarza zarówno ryzyko, jak i możliwości dla świadomych inwestorów. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej inowacyjnej platformie handlowej? Zarejestruj się, aby cieszyć się osobistym treningiem z trenerem handlowym. Wolisz sprawdzić naszą mobilną aplikację handlową? Jest dostępny bezpłatnie w App Store i Google Play.

 

Vestle (znany dawniej jako iFOREX) jest nazwą handlową iCFD Limited, licencjowana i regulowana przez Cypryjski Urząd Securities and Exchange Commision (CYSEC) numer licencji: 143/11. Materiały zawarte w niniejszym dokumencie, zostały stworzone we współpracy z Vestle i nie powinny w żaden sposób być rozumiane, bezpośrednio lub pośrednio, jako porady inwestycyjne, rekomendacje lub sugestie o strategii inwestycyjnej w odniesieniu do instrumentów finansowych, w jakikolwiek sposób. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości w tym dokumencie nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84.6% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Uwaga: obliczenia przeszłych zmian wyników, mogą przedstawiać futures kontrakty, a nie aktywa bazowe. Pełne zrzeczenie się: https://www.vestle.pl/legal/analysis-disclaimer.htmlAutor |2020-08-05T10:05:53+02:005 sierpnia 2020 09:23|Kategorie: Finanse, Newsy|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.