Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Rozrywka-Nowa funkcja – Contributor Mix w TIDAL

Nowa funkcja – Contributor Mix w TIDAL

Contributor Mix w TIDAL to playlisty oparte na wzorcach słuchania użytkowników, zawierające utwory wspólnego producenta lub autora piosenek. Dzięki nowej funkcji użytkownicy TIDAL mogą odkryć twórczość autorów, którzy brali udział w powstaniu ich ulubionych piosenek.

Nowa funkcja to kolejny krok na drodze do tego, aby wyróżnić każdego autora, który brał udział w powstaniu danego utworu. Każde zestawienie może obejmować zarówno wielu artystów, takich jak Swizz Beatz, Max Martin, Tainy i Missy Elliott, jak i różne gatunki np. hip-hop, pop, jazz, rock, soul i R&B. Wszystkie miksy będą zawierać od 25 do 50 najpopularniejszych utworów napisanych lub wyprodukowanych przez danego twórcę. Aby zobaczyć dostępne plylisty Contributor Mix wystarczy wejść w sekcję Producenci & autorzy na stronie głównej aplikacji TIDAL. Są one także dostępne na profilach konkretnych artystów.
Contributor Mix nie jest pierwszą funkcją TIDAL, której celem jest wyróżnienie każdej osoby będącej częścią procesu twórczego. W ubiegłym roku serwis wprowadził zakładkę Twórcy, dzięki której subskrybenci serwisu mogą dowiedzieć się kto kryje się za ich ulubioną muzyką.
„TIDAL kontynuuje pracę w kierunku coraz większej personalizacji, oferując użytkownikom kolejne spersonalizowane playlisty, filmy i utwory zgodnie z ich obecnymi nawykami i gustami. Celem wprowadzenia Contributor Mix jest umożliwienie subskrybentom w łatwy sposób odkrywania nowej muzyki, jak również pogłębienia więzi z ulubionymi artystami.” – powiedział COO TIDAL, Lior Tibon.
Oprócz Mix Contributor, TIDAL oferuje również zestawienia My Mix, My Video Mix czy Moja historia odtwarzania. Dowiedz się więcej na TIDAL.com.
Źródło:
tidal.pl


Autor |2020-06-24T14:22:48+02:0024 czerwca 2020 14:22|Kategorie: Bez kategorii, Muzyka, Newsy, Rozrywka|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.