Jesteś tutaj:-, PC i Laptopy, Sprzęt, Top7-Więcej szczegółów na temat Xidu PhilMac

Więcej szczegółów na temat Xidu PhilMac

Jakiś czas temu pisaliśmy o mini-komputerze Xidu PhilMac. Teraz producent podał więcej informacji na jego temat. Rozmiar urządzenia wynosi 4,72*4,72*0,9 cala, natomiast waga – 322 gr. Z fabrycznie zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 10 Pro. PhilMac będzie gotowy do pracy w ciągu 10 sekund. Można też wgrać na niego Linuxa np. Ubuntu.

We współpracy z działem inżynierów XIDU wprowadzono innowacje w konwekcyjnym systemie chłodzenia i zwiększono przepływ powietrza 1,5-krotnie, co oznacza również większą moc w tej samej obudowie niż dotychczas. Wymagało to również przeprojektowania architektury wewnętrznej, w tym całej pamięci flash, większego wentylatora i innych elementów.

Więcej szczegółów o Xidu PhilMac

 

Niesamowicie mały i lekki PhilMac jest zasilany jest przez procesory Intel Celeron J4115 dziewiątej generacji, które zostały wprowadzone na rynek przez firmę Intel w pierwszym kwartale 2020 roku. A dzięki czterem rdzeniom pozwala na pracę bez żadnych ograniczeń. Podstawowa prędkość wynosi 1,8 GHz, a  z turbo boostem dochodzi do 2,5GHz.

 

Więcej szczegółów o Xidu PhilMac

 

Komputer ma 8GB pamięci RAM co wystarczy do większości zastosowań.  PhilMac jest też wyposażony w 128 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć przez port SD do dodatkowego 1 TB. Oznacza to, że niezależnie od tego, ile mamy plików, PhilMac może je przetwarzać i przechowywać . Ekskluzywna konstrukcja w stylu Mac sprawia, że komputer PhilMac może udekorować  biurko, ale także uczynić je użytecznym. Producent reklamuje go jako połączenie technologii i estetyki, żeby wejść na kolejny poziom mody.

PhilMac posiada trzy porty USB 3.0. Nowe porty HDMI2.0 i VGA pozwalają na podpięcie dwóch monitorów dzięki czemu można jednocześnie cieszyć się pracą i zabawą. Port HDMI 2.0 umożliwia odtwarzanie wideo o rozdzielczości 4k przy częstotliwości 60 Hz. Można więc cieszyć się dużym ekranem.

Więcej szczegółów o Xidu PhilMac

Leżąc na wygodnej kanapie nie chcemy przechodzić przez cały salon tylko po to, by regulować głośność lub zmienić odcinek seralu. PhilMac jest wyposażony w moduł Bluetooth 4.1, który umożliwia podłączenie maksymalnie 6 urządzeń takich jak: klawiatura Bluetooth, mysz , lub głośniki.Autor |2020-05-28T10:19:34+02:0028 maja 2020 10:19|Kategorie: Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.