Jesteś tutaj:--, Top7-Posiłek dla seniora komunikacyjnie ułatwia OPPO

Posiłek dla seniora komunikacyjnie ułatwia OPPO

OPPO czynnie angażuje się we wsparcie inicjatyw wspierających społeczność cierpiącą w związku z pandemią koronawirusa. W ostatnim czasie firma przekazała blisko 190 smartfonów dla podopiecznych 24 świetlic środowiskowych, 50 smartfonów w inicjatywie #ZdolniZdalni, a teraz wspiera lokalną inicjatywę warszawskiej grupy gastronomicznej – Grupy Warszawa w ich akcji #PosiłekDlaSeniora.

Smartfony OPPO trafią do rosnącej grupy kierowców, którzy – realizując setki dostaw dziennie – muszą być w stałym kontakcie. Dziś dostawy realizowane są na terenie Warszawy i Wrocławia, za chwilę akcja obejmie Trójmiasto i kolejne miasta.

W ramach akcji, codziennie pod drzwi Seniorów dostarczane są zestawy 4 zbilansowanych posiłków składających się ze śniadania, zupy, dania głównego oraz podwieczorku, a – stworzony przez Grupę Warszawa program – jest szansą na pomoc nie tylko seniorom, ale także pracownikom gastronomii. W akcję zaangażowali się znani ambasadorzy, jak: Ola Domańska, Maja Bohosiewicz, What Anna Wears czy Ania Lewandowska i Kasia Dziurska.
Źródło:
oppo.pl


Autor |2020-05-11T17:29:00+02:0011 maja 2020 17:29|Kategorie: Newsy, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.