Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top7-3 modele bezprzewodowych słuchawek OPPO z nagrodami w konkursie A’Design

3 modele bezprzewodowych słuchawek OPPO z nagrodami w konkursie A’Design

Wzornictwo słuchawek zostało także docenione podczas międzynarodowego, prestiżowego konkursu A’Design Award & Competition, w którym model W31 został nagrodzony najwyższym odznaczeniem Platinum Design Award w kategorii Urządzenia Cyfrowe i Elektroniczne 2019-2020. Z kolei modele OPPO Enco M31 oraz OPPO Enco Q1 wyróżniono złotym trofeum.

3 modele bezprzewodowych słuchawek OPPO z nagrodami w konkursie A'Design

Samo wzornictwo to jednak nie jedyna cecha, która odróżnia OPPO Enco W31 od innych modeli. Słuchawki mają także świetne parametry funkcjonalne, w szczególności korzystnie prezentuje się technologia redukcji opóźnień dźwięku. Stworzono je z myślą o eliminacji typowych problemów związanych z użytkowaniem słuchawek podłączanych przez bluetooth, takich jak niestabilność połączenia czy duże opóźnienia przesyłu. Dzięki binauralnej transmisji dźwięku i systemowej optymalizacji, słuchawki OPPO Enco W31 gwarantują opóźnienie przekazania sygnału na poziomie niższym niż wiele konkurencyjnych rozwiązań. Oznacza to, że opóźnienie dźwięku jest praktycznie niezauważalne, a co za tym idzie – użytkownicy mogą bez zakłóceń zanurzyć się w świat gier czy filmu.
3 modele bezprzewodowych słuchawek OPPO z nagrodami w konkursie A'Design
Model charakteryzuje ponadto bardzo dobry stosunek jakości do ceny, co szybko przysporzyło mu popularności na całym świecie. Sugerowana cena detaliczna w Polsce wynosić będzie 399 zł, dostępne będą już w najbliższych dniach w sieci sprzedaży i wybranych ofertach operatorskich.
Podczas A’Design korzystnie oceniono także inne urządzenia z serii OPPO Enco. Bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco M31 i bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Q1 z redukcją hałasu zdobyły w konkursie złoto.
Źródło:
oppo.pl


Autor |2020-05-21T15:17:44+02:0021 maja 2020 15:17|Kategorie: Bez kategorii, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.