Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Samsung Galaxy Note10: pojawiły się oficjalne zdjęcia smartfona

Samsung Galaxy Note10: pojawiły się oficjalne zdjęcia smartfona

Prezentacja Galaxy Note10 i Note10+ odbędzie się 7 sierpnia — to oficjalnie ogłosiła firma Samsung. W internecie  już jest dużo informacji  na temat smartfonów a teraz pojawiło się zdjęcie tego smartfona. Strona WinFuture podzieliła się oficjalnymi zdjęciami z materiałów reklamowych.

 

Samsung Galaxy Note10: pojawiły się oficjalne zdjęcia smartfona

 

Note10 będzie mieć wersje z jasnym błyszczącym wzorem:

Samsung Galaxy Note10: pojawiły się oficjalne zdjęcia smartfona

 

W porównaniu z zeszłorocznym Note9, narożniki staną się bardziej ostre, ale obudowa zostanie uproszczona. Wraz z tym pozostaje zaokrąglenie wyświetlacza po bokach. Smartfon nie będzie mieć standardowego głośnika. Wygląda na to, że firma zamierza wykorzystać sam ekran jak rezonator dla dźwięku — taka technologia już jest w telewizorach i w niektórych smartfonach.

 

WinFuture, powołując się na źródła w handlu detalicznym, podał ceny  flagowców Samsung Galaxy Note10 i Note10 Pro.

Według tych informacji, cena Galaxy Note 10 z 256 GB pamięci wyniesie 999 Euro, a za wersja Pro  z taką samą ilością pamięci trzeba będzie zapłacić 1149 Euro. W przyszłości cena może ulec zmianie w zależności od rynku i innych czynników. Do oficjalnej premiery pozostał miesiąc.

 Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.