Jesteś tutaj:-, Android, Bez kategorii, Foto, Inne, Inne, Internet, LTE, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top30, Top7-OnePlus 7 Pro będzie dostępny w trzech kolorach

OnePlus 7 Pro będzie dostępny w trzech kolorach

Nowe, opublikowane w Internecie grafiki, wskazują na to, że OnePlus 7 Pro będzie dostępny w co najmniej trzech wariantach kolorystycznych obudowy. Wśród nich jest czarny, złoty (migdałowy) i niebieski z gradientem.

 

OnePlus 7 Pro smartfon wysuwna kamera

 

OnePlus 7 Pro będzie przypominał nieco smartfony Samsunga — boczne krawędzie ekranu będą lekko zaokrąglone, a tylna część będzie szklana. Moduł główny aparatu będzie  miał pionowo ułożone kamery a przednia kamera będzie wysuwana z góry obudowy a nie ukryta w otworze w ekranie.

 

OnePlus 7 Pro smartfon wysuwna kamera

 

Ekran smartfona ma przekątną 6,67 cala a jego rozdzielczość to QHD+ – jest to matryca Super AMOLED. Główną cechą wyświetlacza będzie częstotliwość odświeżania wynosząca 90 Hz, więc obraz powinien być płynniejszy, niż w innych smartfonach ( o ile ktoś to w ogóle zauważy ). Lepszy wynik ma tylko Razer Phone 2, którego ekran działa z częstotliwością 120 Hz.

 

OnePlus 7 Pro smartfon wysuwna kamera

 

Wśród innych cech możemy wymienić układ Snapdragon 855, 12 GB pamięci RAM i baterię 4000 mAh. Jest prawdopodobne, że OnePlus przedstawi też dodatkową wersję smartfonu 7 Pro z obsługą 5G.

Prezentacja flagowców OnePlus odbędzie się 14 maja.

Źródło:
Winfuture


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.