Jesteś tutaj:--, Top7-Netflix wprowadza nową funkcję w aplikacji mobilnej dla urządzeń Apple
PL R200 NV 970x200 071119

Netflix wprowadza nową funkcję w aplikacji mobilnej dla urządzeń Apple

Użytkownicy korzystający z najnowszej wersji aplikacji Netflix dla urządzeń z systemem IOS, mogą udostępniać swoje ulubione tytuły w Instastories.

 

Nowa opcja to intuicyjne narzędzie do dzielenia się ulubionymi teściami z przyjaciółmi – dzięki niej śledzący nasz profil użytkownicy Instagrama mogą dowiedzieć się, które tytuły aktualnie oglądamy lub szczególnie przypadły nam do gustu. To także kolejny sposób na odkrywanie biblioteki Netflix i poznawanie nowych, interesujących produkcji.

By stworzyć takie InstaStory, wystarczy przejść do aplikacji Netflix, wybrać serial, film lub inny program, który nas interesuje i kliknąć opcję „Udostępnij”. Użytkownik zobaczy okno z listą serwisów social media – także Instastory. Po wybraniu tej opcji, aplikacja przełącza się bezpośrednio na Instagram, gdzie można dodać niestandardową grafikę lub tekst do swojej historii i wysłać ją jednemu lub kilku znajomym, zachęcając ich do sprawdzenia danych treści.

Historia jest widoczna przez 24 godziny i zawiera link „Oglądaj w Netflix” kierujący bezpośrednio do strony tytułowej w aplikacji Netflix. To kolejny ruch serwisu w celu usprawnienia mobilnej aplikacji oraz dzielenia się ulubionymi tytułami ze znajomymi.

 

Opcja jest już dostępna dla użytkowników Iphone.Autor |2019-01-23T14:47:38+01:0023 stycznia 2019 17:00|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.