Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7-Słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Obok G7 fit, LG wprowadza na polski rynek bezprzewodowe słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google. Dzięki współpracy z firmą Harman Kardon słuchawki zostały perfekcyjnie dostrojone, gwarantując wysoką jakość dźwięku. Ogromną zaletą urządzenia jest wyposażenie go w Asystenta Google, do którego aktywacji wystarczy nacisnąć tylko jeden, dedykowany przycisk.

Bateria słuchawek wystarcza na nawet 13 godzin słuchania muzyki lub 12 godzin rozmów. Naładowanie jej do pełna zajmuje około dwóch godzin. W trybie czuwania urządzenie może być włączone do 14 dni. Dodatkową funkcją słuchawek jest możliwość sygnalizowania powiadomień przez delikatne wibracje oraz opcja chowania przewodów słuchawkowych do obudowy. Dzięki temu żadne kable nie zwisają nieestetycznie na szyi.

LG G7 fit oraz słuchawki LG Tone Platinum SE dostępne są w sprzedaży od 8 listopada w ofercie operatorów Play i Orange oraz w sklepach z elektroniką użytkową.

Słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Promocja fit na start

Kupując smartfon LG G7 fit do 25 listopada Klienci otrzymają w prezencie słuchawki LG Tone Platinum SE o wartości 849zł, roczną gwarancję na ekran o wartości 450zł oraz Mega Rabat od New Balance.


Autor |2018-11-08T18:07:44+02:009 listopada 2018 06:06|Kategorie: LG, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.