Jesteś tutaj:-, Huawei, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Top7-Huawei zaprezentował bezprzewodową ładowarkę z 1 TB pamięci wewnętrznej

Huawei zaprezentował bezprzewodową ładowarkę z 1 TB pamięci wewnętrznej

Firma Huawei zaprezentowała bezprzewodową ładowarkę z 1 TB pamięci wewnętrznej dla swoich nowych smartfonów – Mate 20. Akcesorium umożliwia tworzenie kopii zapasowych i ułatwia ich przywracanie.

Dysk twardy ma pojemność 1 TB. Do jego pracy nie jest wymagane żadne opragramowanie — wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do własnego smartfona, po czym automatycznie rozpocznie się proces tworzenia kopii zapasowej, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty i inne dane użytkownika.

 

Bezprzewodowa ładowarka 1 tb od Huawei

 

Ponadto, podczas tworzenia kopii danych, smartfon będzie się ładował. Jeżeli chodzi o prędkość dysku, to nie ma dokładnych danych, ale Huawei mówi o przeniesieniu 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości w ciągu sekundy, co wskazuje raczej na zastosowanie dysku twardego  zamiast SSD. Ile będzie kosztować nowy gadżet Huawei  na razie nie wiadomo.

 

Źródło:
news.mydrivers.com


Autor |2018-10-22T08:50:46+02:0022 października 2018 08:50|Kategorie: Gadżety, Huawei, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.