Jesteś tutaj:-, Huawei, Newsy, Sprzęt, Top7-Huawei Watch GT – trener personalny

Huawei Watch GT – trener personalny

Huawei Watch GT łączy w sobie elegancję klasycznego zegarka i zalety smartwatcha do zadań specjalnych z zaawansowanymi funkcjami sportowymi. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy ekran AMOLED HD z dużym i czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Smartwatch współpracuje z systemami satelitarnymi GPS, GLONASS i GALILEO.

Huawei Watch GT będzie dostępny w Polsce w przedsprzedaży od 29.10 od godziny 15:00 do 11.11. Przy zakupie urządzenia w przedsprzedaży, klienci otrzymają bezprzewodowe słuchawki AM61. Cena Huawei Watch GT to 999 zł.

 

Huawei Watch GT wyposażono w kolorowy ekran AMOLED HD z dużym i czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Watch GT zamknięty jest w eleganckiej obudowie o grubości zaledwie 10,6 mm. Obudowa, wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, jest dodatkowo pokryta specjalną ceramiczną warstwą węglową DLC o właściwościach zbliżonych do naturalnego diamentu, która zapewnia odporność na ścieranie i chroni przed zarysowaniem.

Huawei Watch GT to znakomite urządzenie, które z powodzeniem może pełnić rolę trenera i wspomagać użytkownika w uprawianiu sportu. Smartwatch współpracuje z systemami satelitarnymi GPS, GLONASS i GALILEO. Przekłada się to na bogatsze informacje o pozycjonowaniu i wiarygodne zapisy ćwiczeń. Urządzenie – poprzez pomiar aktywności użytkownika – samo proponuje efektywniejsze treningi. Sensory rejestrują szereg danych, takich jak prędkość i długość pokonanego dystansu, trasę, puls, liczbę kroków, rodzaj chodu i spalane kalorie. Przetwarzając te informacje, smartwatch proponuje użytkownikowi trening dopasowany do jego celów.

 

 

Huawei Watch GT (6)

Huawei Watch GT

 

 

Superdługi czas użytkowania

Smartwatch, w zależności od intensywności jego użytkowania, może wytrzymać na jednym ładowaniu nawet 30 dni[1]. Pobiera jedynie 1/6 mocy przy wygaszonym wyświetlaczu i aktywuje tryb intensywny przy włączonej tarczy AMOLED HD.

Przy regularnym użytkowaniu z uruchomionym GPSem, aktywną funkcją pulsometru, monitorowania snu, ćwicząc 90 minut w ciągu całego tygodnia i z włączoną opcją powiadomień, smartwatch GT wytrzyma na jednym cyklu ładowania nawet do 2 tygodni.

Przy włączonych wszystkich funkcjach smartwatcha i bardzo aktywnym trybie pracy, na przykład podczas maratonu, gdy użytkownik ma uruchomiony tryb z GPS non stop, aktywne funkcje pulsometru, monitorowania częstotliwości oddechów oraz monitorowanie parametrów w trybie biegania, maksymalny czas pracy to 22 godziny.

 

Codziennie monitorowana aktywność, nowy pulsometr TruSeen™ 3.0 i monitorowanie snu

Tętno jest podstawowym wskaźnikiem odzwierciedlającym zdolność ćwiczenia i stanu zdrowia każdego człowieka. Huawei pracował 4 lata nad nową technologią monitorowania tętna TruSeen™. Ta wyjątkowo dopracowana funkcja zapewnia dokładniejsze, ciągłe monitorowanie pracy serca przez Huawei Watch GT.

Huawei TruSleep™ 2.0 może monitorować jakość snu użytkownika przez całą dobę, analizując częstość akcji serca i zmienność rytmu serca (HRV). W zamian, w połączeniu z monitorowaniem pozycji nadgarstka, oferuje dokładną analizę czasu i struktury snu (głęboki sen, lekki sen, fazy snu).

Ponadto, wspierany przez technologię Huawei AI, dostarcza użytkownikom informację, jak rozwiązać 6 typowych problemów ze snem (trudność w zasypianiu, nadmierna lekkości snu, czuwanie, wczesne przebudzenie, senność i nieregularny harmonogram snu).

 

 

 

Codzienne monitorowanie aktywności i inteligentne przypomnienia

Huawei Watch GT oferuje ciągły monitoring aktywności, w tym statystyki liczby kroków i liczby godzin spędzanych na stojąco i siedząco. Zegarek zapisuje umiarkowany i intensywny czas aktywności w ciągu dnia.

Zegarek obsługuje także dodatkowe funkcje telefonu komórkowego, takie jak przypomnienie o przychodzących rozmowach, przypomnienie informacji (SMS, e-mail, kalendarz, aplikacje społecznościowe). Może również przypominać użytkownikowi o wszystkich połączeniach lub wiadomościach, gdy użytkownik nie może odebrać rozmowy przychodzącej na telefon.

źródło: Huawei

[1] Dane testowe wykonane przez Huawei Lab, w zależności od rzeczywistych warunków.

 Autor |2018-10-16T19:15:21+02:0016 października 2018 19:03|Kategorie: Gadżety, Huawei, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.