Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Samsung, Sprzęt, Top7-COOK Story by SAMSUNG – uczymy się gotować i obrabiać zdjęcia

COOK Story by SAMSUNG – uczymy się gotować i obrabiać zdjęcia

Chociaż najczęściej kojarzymy firmę Samsung z telefonami, ktore są dla nas fizycznie najbliższe, to jednak Samsung intensywnie działa rownież w kierunku kulinariów.

Dziś firma obchodziła urodziny Cook story by Samsung – miejsca, gdzie są zebrane i testowane najnowsze rozwiązania technologiczne w kuchni.

 

Jedzenie musi byc INSTAGRAMMABLE

 

Najszybciej znaleźć ciekawe nowe przepisy można w swoim telefonie i oto 4 ciekawe aplikacji z przepisami w jakie warto wyposażyć telefon:

Przepisy.pl

przepisy pl

 

Smaker.pl

Smaker pl przepisy

 

Kukbuk

KukBuk gotowanie

Cooklet

cooklet

 

W następnych latach możemy się spodziewać, że jedzenie w restauracjach będzie coraz bardziej „INSTAGRAMMABLE” i nie trzeba będzie aż tak mocno obrabiać zdjęcia, ale na razie możemy skorzystać z kilka aplikacji, które pomogą profesjonalnie obrobić zdjęcia:

 

VSCO Camera

Jedną z najbardziej popularnych aplikacji. Główną zaletą VSCO Camera jest nie tylko posiadanie dużej ilości filtrów, ale i możliwość szczegółowego obrobienia zdjęć.

VSCO Camera VSCO Camera

 

Snapseed

Jest to analog VSCO, zorientowany na zastosowanie efektu HDR. Snapseed samodzielnie określa styl zdjęcia (portret, krajobraz, itp.) i podpowiada użytkownikowi możliwe narzędzia do pracy.

Snapseed Snapseed

 

Color Pop

Aplikacja do kreatywnej edycji zdjęć. Po dodaniu obrazu Color Pop usuwa kolor ze zdjęcia, robi je czarno-białe, a następnie, za pomocą specjalnego pędzla użytkownik może częściowo przywrócić kolor wybranych obszarów zdjęcia

Color pop Color pop 1

 

Prisma

Slogan tworców Prisma brzmi tak: „Tworzymy magię”. Szczyt popularności zdobyła około półtora roku temu, ale do tej pory obrabianie zdjęć w Prisma zachwyca

Prisma Prisma 1

 

Unfold

Unfold to aplikacja dla systemu operacyjnego iOS o która pozwala tworzyć szablony i projekty do Instastories na Instagramie. Idealne dla tych osób, które oczekują od Instastories czegoś więcej niż zdjęć jedzenia.

Unfold

 

LD (Lens Distortions)

Aplikacja dla wszystkich miłośników fotografowania krajobrazów i miasta. LD pozwala dodać do zdjęcia efekt mgły, kropli deszczu, zużytą kliszę, słoneczne odblaski lub nawet samo słońce.

LD (Lens Distortions) LD (Lens Distortions)

 

Autor |2018-10-12T17:51:58+02:0012 października 2018 15:52|Kategorie: Aplikacje, Foto, Inne, Newsy, Samsung, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.