Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7-IFA 2017: Jabra Elite Active 65t – Cooper Black Amazon Edition z Alexa

IFA 2017: Jabra Elite Active 65t – Cooper Black Amazon Edition z Alexa

Jabra prezentuje nowy wariant kolorystyczny popularnego, eleganckiego zestawu słuchawkowego Elite Active 65. Wersja Copper Black, stworzona dla klientów Amazon, dostępna jest za pośrednictwem witryny amazon.com. Jabra Elite Active 65t Cooper Black wyposażona została w zintegrowany dostęp do Amazon Music, Audible i umożliwia użytkownikom korzystanie z mobilnej aplikacji Alexa2 (Alexa-on-the-go).

Bezprzewodowe Jabra Elite Active 65t to słuchawki trzeciej generacji, przeznaczone dla osób, które chcą korzystać z asystentów głosowych oraz czerpać doskonałe wrażenia dźwiękowe, zarówno podczas rozmów jak i słuchania muzyki. Obecnie produkty marki Jabra zajmują trzecie miejsce na rynku USA i w Europie w kategorii bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Elite65t Active copper Overhead V2 Simplified copy

Elite65t Active

Badania pokazują, że 61 procent konsumentów chce zarządzać swoim smartfonem za pomocą komend głosowych.  Dzięki Alexa klienci mogą bez trudu odtwarzać muzykę, słuchać wiadomości, sprawdzać pogodę, kontrolować inteligentne urządzenia domowe i wiele więcej.

Integracja ze stylem życia to kluczowa cecha słuchawek zapewniająca użytkownikom optymalny komfort. Słuchawki douszne Elite Active 65t zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić stabilne połączenia bezprzewodowe oraz najlepszą jakość rozmów i wrażeń dźwiękowych podczas korzystania z nich podczas treningu na siłowni czy też aktywności na świeżym powietrzu.

Wersja Cooper Black Jabra Elite Active 65t dostępna jest wyłącznie w Amazon za pośrednictwem strony Amazon.com i została wyposażona w trzymiesięczną subskrypcją na Amazon Music Unlimited. W połączeniu z aplikacją Jabra Sound + użytkownicy nie tylko będą mogli odtwarzać ulubioną muzykę, ale także zmieniać ustawienia dźwięku dostosowując go do swoich indywidualnych preferencji.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Jabra oferując klientom kolejny wygodny i prosty sposób korzystania z funkcji Alexa-on-the-go” – powiedział Pete Thompson, wiceprezes Alexa Voice Service. „Dzięki wbudowanej aplikacji Alexa klienci mogą pobierać multimedia, zarządzać swoimi kalendarzami, uzyskać dostęp do informacji, uczyć się nowych rzeczy i cieszyć się dostępem do usług takich jak Audible i Amazon Music, a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku.

Calum MacDougall, SVP w Jabra stwierdza: „Jabra zdaje sobie sprawę z tego, że sterowanie głosem jest kluczowym elementem dla przyszłości komunikacji bezprzewodowej. Amazon Alexa rozwija się każdego dnia i wierzymy, że w zakresie interakcji to właśnie Głos jest narzędziem przyszłości. Dzięki słuchawkom takim jak Jabra Elite Active 65t, konsumenci będą mogli czerpać najlepsze doświadczenia korzystając z Alexa-on-the-go.

Elite 65t Active black copper back copy

Elite 65t Active 

Najważniejsze cechy zestawu Jabra Elite Active 65t, Amazon Edition:

  • Korzystaj z funkcji Alexa, gdziekolwiek jesteś. Zintegrowany dostęp do Amazon Music, Audible i Prime Video, za dotknięciem jednego przycisku – wystarczy zapytać Alexa
  • 3 miesiące subskrypcji od Amazon Music Unlimited1. Personalizuj dźwięk za pomocą korektora dźwięku dostępnego w aplikacji Jabra Sound +
  • Zwiększ swoją wydajność. Bateria do 5 godzin, 15 godzin z etui do ładowania
  • Wygodne i bezpieczne dopasowanie. Specjalna konstrukcja zapewniająca doskonałą stabilność słuchawki w uchu
  • Zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia. Stopień ochrony IP56 z 2-letnią gwarancją na odporność na pot i kurz
  • Sprawdzona łączność. Prawdziwie bezprzewodowe stabilne połączenia, bez przerw podczas rozmów i odtwarzania muzyki
  • Optymalizuj treningi. Monitoruj wydajność dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu

Zestaw Jabra Elite Active 65t Amazon Edition dostępny jest od 1 października przez Amazon na MSRP w rekomendowanej cenie detalicznej 189,99 USD / EUR.

źródło: Jabra

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.