Jesteś tutaj:-, PC i Laptopy, Sprzęt, Top7-Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

Trzy lata gwarancji na laptopy biznesowe z serii Acer TravelMate

Marka Acer wydłuża okres gwarancji urządzeń z serii TravelMate. Od 1 sierpnia klienci mają pewność, że ich nowo zakupione urządzenia objęte są 3-letnim planem serwisowym. Seria TravelMate została stworzona z myślą o firmach oraz indywidualnych klientach, którzy szukają laptopów do pracy czy edukacji.

Acer next@acer

Acer oficjalnie przedłuża gwarancję urządzeń biznesowych serii TravelMate. Nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.

Seria TravelMate została stworzona z myślą o firmach oraz indywidualnych klientach, którzy szukają laptopów do pracy czy edukacji. Laptopy wyróżniają się wydajnymi podzespołami, funkcjonalnymi rozwiązaniami, wysokim poziomem zabezpieczeń oraz baterią z wielogodzinnym czasem pracy.

Specjalne funkcje dla ułatwienia codziennej pracy

W laptopach TravelMate P6 modem 4G LTE pozwala na szybki i bezprzewodowy transfer danych. Dzięki technologii DASP producent zapewnia najwyższą jakość pracy, zaś o ważne dokumenty trzymane na dysku dba czujnik przeciążenia oraz zabezpieczenie Acer ProShield z chipem Trusted Platform Module 2.0 i czytnikiem linii papilarnych.

Stylowa trwałość

Mimo że urządzenia zostały zaprojektowane do pracy, Acer zadbał również o ich wygląd i funkcjonalność. W ofercie biznesowej znajdują się laptopy o przekątnej ekranu 14” i 15,6”, zamkniętych w obudowach z lekkich i trwałych materiałów, takich jak włókno węglowe, aluminium oraz stopy magnezu. Rozwiązanie to zapewnia większą wygodę w czasie podróży biznesowych, a elegancki design podkreśla profesjonalizm podczas ważnych spotkań. Pracę nad projektami ułatwiają również podświetlana klawiatura, wysoka jakość wbudowanej kamery czy dostępne w TravelMate P2 zawiasy 180 stopni.

Technologia stworzona dla edukacji

Dla uczniów Acer proponuje niewielkie, lecz wydajne notebooki TravelMate B oraz konwertowalne urządzenia TravelMate Spin B1 z 360-stopniowym zawiasem i ekranem dotykowym. Oba modele, dostępne w wersji 11,6”, dzięki trwałym i nietoksycznym materiałom polecane są zarówno jako wyposażenie sal lekcyjnych w szkołach, jak i pomocne narzędzie do nauki w domu.

3-letnia gwarancja jakości

Wydłużony czas gwarancji TravelMate obejmuje nowe laptopy, zakupione u oficjalnych partnerów marki po 1 sierpnia 2018 roku. W przypadku wystąpienia usterki w ciągu 3 lat od momentu zakupu producent zapewnia możliwość naprawy w trybie door-to-door, czyli z bezpłatnym odbiorem i zwrotem sprzętu. Wszystkie urządzenia trafiają do oficjalnego serwisu marki Asplex we Wrocławiu, gdzie według ostatnich danych aż 97% produktów naprawianych jest w ciągu 5 dni.

Jeszcze w tym roku marka Acer w ramach akcji specjalnej oferowała podobne rozwiązanie dla laptopów serii Aspire 3, 5 oraz 7, czyli produktów również polecanych do pracy. Do nowo zakupionych urządzeń producent zapewniał w prezencie rozszerzenie gwarancji o wartości 299 zł.

źródło: Acer


Autor |2018-08-09T08:35:52+02:009 sierpnia 2018 08:35|Kategorie: Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.