Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Top7-Trend Micro – nowy produkt do ochrony sieci telekomunikacyjnych

Trend Micro – nowy produkt do ochrony sieci telekomunikacyjnych

Trend Micro wprowadza na rynek nowy produkt do ochrony sieci telekomunikacyjnych obsługujących przedsiębiorstwa i użytkowników indywidualnych

Nowe rozwiązanie pozwala ograniczyć ryzyko w dynamicznych środowiskach sieciowych przetwarzających duże ilości danych

Trend Micro Incorporated, lider w dziedzinie zabezpieczeń cybernetycznych, poinformował o wprowadzeniu na rynek produktu umożliwiającego ochronę sieci telekomunikacyjnych operatorom i dostawcom chmury obliczeniowej. Rozwiązanie zostało opracowane w oparciu o architekturę wykorzystującą wirtualizację funkcji sieciowych, która jest coraz częściej stosowana jako podstawa działania dużych sieci.

Branża telekomunikacyjna znajduje się w trakcie fundamentalnej transformacji. Usługodawcy starają się obsłużyć coraz większą liczbę urządzeń dostępnych na rynku i zbudować sieci przygotowane do wdrożenia nowego standardu 5G” — powiedziała Eva Chen, dyrektor generalna firmy Trend Micro. „Nasze rozwiązanie w pełni zaspokaja potrzeby operatorów: udostępnia im kompleksowe zabezpieczenia w środowiskach przetwarzania dużych ilości danych, uwzględniające dynamiczny charakter nowoczesnych architektur sieci”.

Nowy produkt o nazwie Trend Micro Virtual Network Function Suite to w pełni zwirtualizowany zestaw funkcji sieciowych działających bezpośrednio w sieci operatora, obejmujący filtrowanie adresów URL, kontrolę aplikacji, zapobieganie włamaniom i sprawdzanie reputacji IOT. Usługodawcy mogą przy jego pomocy stworzyć mechanizmy ochrony infrastruktury, IOT i objąć nimi swoich klientów – przedsiębiorstwa i użytkowników indywidualnych.

Wiele firm od dawna stosuje rozwiązania Trend Micro do ochrony swoich sieci korporacyjnych. Nowy produkt jest innowacyjnym połączeniem istniejących elementów i modyfikacji uwzględniających specyficzne potrzeby nowych użytkowników. Wiele firm oczekuje na pojawienie się tego rozwiązania na rynku.

Nowe rozwiązanie Trend Micro pozwala dynamicznie przydzielać zasoby związane z zabezpieczeniami i konfigurować je na potrzeby różnych usług. Usługi można także skalować zgodnie z potrzebami w przypadku wzrostu natężenia ruchu w sieci. Rozwiązanie wykorzystuje pakiet Data Plane Development Kit, który ułatwia szybkie przetwarzanie pakietów, co pozwala zapewnić wyjątkową wydajność działania.

źródło: Trend Micro

 

Autor |2018-08-27T17:42:58+02:0028 sierpnia 2018 09:39|Kategorie: Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile