Jesteś tutaj:-, Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Top7-Lenovo ThinkSmart Hub 500 – nowe urządzenie ułatwiające prowadzenie telekonferencji

Lenovo ThinkSmart Hub 500 – nowe urządzenie ułatwiające prowadzenie telekonferencji

ThinkSmart Hub 500 to odpowiedź Lenovo na coraz większe zapotrzebowanie firm na zwiększoną współpracę pomiędzy użytkownikami lokalnymi i zdalnymi. Urządzenie działa na platformie Skype Room Systems i ułatwia przeprowadzenie telekonferencji w każdym biurze.

Lenovo ThinkSmart Hub 500 to urządzenie działające na platformie Skype Room Systems ułatwiające przeprowadzenie telekonferencji w każdym biurze. ThinkSmart Hub 500 łączy uczestników zdalnych i lokalnych w trakcie spotkań prowadzonych przy użyciu Skype dla firm oraz ułatwia przesyłanie plików tekstowych, arkuszy i multimediów, eliminując problemy związane z udostępnianiem ekranów laptopów, czy podłączaniem odpowiednich przewodów. To pojedyncze, wszechstronne urządzenie z obracanym w zakresie 360° monitorem o przekątnej 11,6 cala. Urządzenie zostało przygotowane we współpracy z Microsoft i działa z system Windows 10 IoT Enterprise.

06 Shasta Hub 500 Hero Front facing left

Lenovo ThinkSmart Hub 500

Biznesowe wyzwanie XXI w. —  Praca na odległość

ThinkSmart Hub 500 to odpowiedź Lenovo na coraz większe zapotrzebowanie firm na zwiększoną współpracę pomiędzy użytkownikami lokalnymi i zdalnymi. Co prawda większość sal konferencyjnych jest wyposażona w projektory lub monitory, niekiedy w mikrofony i głośniki, jednak nadal rzadkością jest wykorzystanie profesjonalnego wyposażenia do przeprowadzania wideokonferencji.

Dodatkowo urządzenia poszczególnych uczestników telekonferencji nie są podłączone do wspólnych platform współpracy, przez co konfiguracja sprzętu przed spotkaniem potrafi zająć kilkanaście minut, a to oznacza stratę cennego czasu.

 

01 Shasta Hub 500 Tour Front forward facing

Lenovo ThinkSmart Hub 500

Inteligentne biuro

Lenovo ThinkSmart Hub 500 to inteligentne urządzenie, które ułatwia współpracę ludziom rozsianym po całym świecie, a do tego jest niezwykle proste w instalacji i zarządzaniu. Dzięki niemu każde pomieszczenie firmowe może zmienić się w miejsce spotkań przy użyciu Skype dla firm. Urządzenie jest wyposażone w mikrofon 360 stopni oraz monitor dotykowy do sterowania przebiegiem spotkań.

– ThinkSmart Hub 500 pomaga wyeliminować notoryczne problemy ze sprzętem, które często opóźniają rozpoczęcie lub wręcz uniemożliwiają przeprowadzenie wideokonferencji. Cieszę się, że dzięki połączeniu umiejętności i doświadczenia firm Lenovo i Microsoft możemy zaoferować klientom inteligentne rozwiązanie, które powinni znaleźć się w każdej profesjonalnej sali konferencyjnej. – powiedział Łukasz Rutkowski Desktop, Workstations and Visuals 4P Manager Lenovo Polska.

Opis urządzenia    

Procesor Core U i5 vPro
System operacyjny Windows 10 IoT with Skype Room Systems
Karta graficzna Intel HD Graphics 630
Pamięć operacyjna 8GB (4GB x2)
Dysk 128GB (M.2)
Dźwięk Dolby Premium Audio
Ekran 11.6” FHD Antiglare, Antismudge
Waga 3 kg
Wymiary 325 mm (D) x 250.5 mm (S) x 230 mm (W)

Lenovo ThinkSmart Hub 500 w Polsce dostępny jest w cenie 1450 EUR  po złożeniu zamówienia u autoryzowanego dystrybutora firmy Lenovo.

Lenovo

 Autor |2018-08-07T19:42:18+02:007 sierpnia 2018 19:42|Kategorie: Lenovo, Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.