Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7-HP Engage zmieni wrażenia klientów z pobytu w sklepach

HP Engage zmieni wrażenia klientów z pobytu w sklepach

Firma HP Inc. zaprezentowała nową ofertę produktów i usług stworzonych, aby poprawić wrażenia z zakupów. Oferta HP Engage to eleganckie, wszechstronne i bezpieczne urządzenia spełniające rosnące potrzeby klientów z branży handlowej i hotelarskiej. Nowe rozwiązania HP dla handlu detalicznego będą również dostępne w ofercie Device-as-a-Service (DaaS).

Przejście na technologię cyfrową zmienia sposób w jaki konsumenci kontaktują sie z firmami. Same urządzenia mobilne mają wpłynąć na sprzedaż o wartości 1.4 biliona dolarów w samych Stanach Zjednoczonych do 2021 roku. Klienci z branży handlowej i hotelarskiej coraz częściej poszukują technologii, która pozwoli im zaoferować ciekawsze, bardziej interaktywne i osobiste wrażenia z pobytu w sklepach, co wymaga korzystania przez sprzedawców z bardziej wszechstronnych urządzeń stworzonych do pracy stacjonarnej oraz mobilnej.

 Sklepy coraz częściej potrzebują technologii pozwalającej im zaangażować klienta przez cały czas, od chwili wejścia do sklepu aż do kasy – mówi Natasja Andringa, Business Unit Manager, Retail Solutions, EMEA, HP Inc.  – Czerpiąc z uwag klientów oraz naszej kultury innowacyjności, nowa linia produktów HP Engage, oraz jej dostępność w modelu HP DaaS, zmierzają do zapewnienia wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności, jakiej potrzebują firmy, by całkowicie zmienić wrażenia klientów z pobytu w sklepach i zaoferować im lepszą jakość usług.

HP Engage Go Convertible to elastyczne rozwiązanie z systemem dokowania, umożliwiające płynne przechodzenie pomiędzy aktywnością stacjonarną i mobilną w celu zapewnienia klientom urozmaiconych wrażeń.

Jako globalny lider branży luksusowych ubrań dla kobiet, Escada jest synonimem barwnego, swobodnego współczesnego wzornictwa. Oferuje odzież dzienną i wieczorową, a także perfumy i akcesoria – mówi Klaus Becker, director, Global IT, Escada –  Eleganckie wzornictwo, elastyczność i wydajność to cechy, dla których wybraliśmy rozwiązanie HP Engage Go Convertible, dzięki któremu nasi pracownicy będą mogli zaproponować klientom bardziej spersonalizowane wrażenia z wizyt w naszych sklepach.

System HP Engage Go Mobile to urządzenie towarzyszące modelowi HP Engage Go Convertible, dostępne bez stacji dokującej i przeznaczone wyłącznie do zastosowań mobilnych. HP Engage Go Mobile oferuje to samo wzornictwo, funkcje zabezpieczeń oraz trwałość, co wersja Convertible. Dzięki 13-godzinnej pracy baterii i funkcji szybkiego ładowania HP Fast Charge, pozwalającej naładować 50 procent baterii w jedyne 30 minut, HP Engage Go Mobile został stworzony, by zapewnić doskonałe wrażenia z pracy.

HP Engage Flex Pro i HP Engage Flex Pro-C to modułowe platformy o zwiększonym poziomie bezpieczeństwa, oferujące sklepom i hotelom elastyczność w prowadzeniu działalności – od obsługi klienta do zaplecza. Oferują one funkcje zdolne sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Zupełnie nowy HP Engage Flex Pro-C posiada te same funkcje, co HP Engage Flex Pro, a przy tym jest 30 procent mniejszy od poprzedniej generacji.

Rewolucja w branży handlowej dzięki technologicznym osiągnięciom związanym z Internetem Rzeczy trwa. Dzięki rozwiązaniom następnej generacji w zakresie punktów sprzedaży, sklepy mogą wybiec w przyszłość już dzisiaj – mówi Joe Jensen, vice president and general manager, Retail Solutions Division, Intel Corporation – HP Engage zmienia oblicze handlu i przenosi tę branżę oraz wrażenia klientów z pobytu w sklepach w przyszłość.

 Dostępne jako usługa

HP rozszerza swoją ofertę Device-as-a-Service (DaaS) o produkty HP Engage, aby ułatwić klientom z branży handlowej i hotelarskiej pozyskanie i wspieranie technologii, jakiej potrzebują, aby pobudzić rozwój swojej działalności, a także zarządzanie nią. Dzięki HP DaaS klienci otrzymują odpowiednie urządzenia i usługi związane z ich eksploatacją, aby zwiększyć wydajność, poprawić wrażenia klientów z pobytu w sklepach, a także usprawnić pracę działów IT. Firmy korzystają również z narzędzi analitycznych i opcji aktywnego zarządzania HP DaaS, które udostępniają przydatne informacje analityczne dotyczące stanu urządzenia oraz predyktywne podpowiedzi pozwalające zidentyfikować potencjalne problemy z urządzeniem i ryzyka związane z bezpieczeństwem. Wszystko po to, aby można było je rozwiązać, zanim wpłyną negatywnie na wrażenia klientów lub wydajność pracowników.

 Dostępność

  • HP Engage Go Convertible i HP Engage Go Mobile mają być dostępne w Polsce od listopada br.
  • HP Engage Flex Pro i HP Engage Flex Pro-C mają być dostępne w Polsce od listopada br.

źródło: HPAutor |2018-08-25T07:43:15+02:0025 sierpnia 2018 07:43|Kategorie: Akcesoria komputerowe, e-Handel, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.