Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Pozostałe, Sprzęt-NavRoad myCAM HD Cube – mikrokamera samochodowa z optyką Sony

NavRoad myCAM HD Cube – mikrokamera samochodowa z optyką Sony

Najnowszy rejestrator katowickiej firmy jest tanią kamerą samochodową wyposażoną w optykę Sony. Układ optyczny wyposażony jest w 6. Warstwową szklaną soczewkę, która gwarantuje szerokie kąty widzenia na poziomie 155 stopni. Urządzenie ważące zaledwie 54 gramy można z łatwością schować za lusterkiem, ciesząc się… ceną 199zł.

Optyka Sony wspomagana jest przez wydajny procesor AIT8328, który pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD (bez interpolacji). Co ważne, nagrania zapisywanie są w formacie H.264, znanym chociażby z płyt Blu-Ray czy popularnych serwisów VOD. Dzięki temu zoptymalizowano wielkość zapisywanych na karcie nagrań, a tym samym zwiększono wydajność pamięci Flash. – Połączenie procesora AIT oraz optyki Sony gwarantuje jakość obrazu na najwyższym poziomie, przy zachowaniu jednej z najniższych cen na rynku – wyjaśnia Łukasz Grusza, dyrektor zarządzający NavRoad.

Obiektyw NavRoad myCAM HD cube charakteryzujey się wysoką jasnością (f=1.8), co w połączeniu z bardzo czułym sensorem SONY pozwala na rejestrowanie znacznie większej liczby detali – nawet przy słabym oświetleniu. Tym samym cube gwarantuje wyraźnie lepszą jakość obrazu i odwzorowanie kolorów niż jakakolwiek inna kamera samochodowa w cenie do 200zł.

Dodatkowym atutem kamery cube jest 2. calowy wyświetlacz, który zajmuje niemal cały tył urządzenia. Dzięki temu szybko i wygodnie można wprowadzań zmiany do ustawień urządzenia, przeglądać zapisany materiał czy też aktualizować oprogramowanie. W obudowie znajdziemy również czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tej funkcji i nagrywania wyłącznie obrazu.

Materiał może być rejestrowany na karcie pamięci o pojemności do 64GB. Pozwala to na zgromadzenie  nawet kilkunastu godzin nagrań. W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Dzięki wbudowanemu g-sensorowi w przypadku wykrycia przez urządzenie kolizji zarejestrowany obraz będzie automatycznie chroniony przed nadpisaniem. Istnieje również możliwość ręcznego zabezpieczenia wybranego przez nas nagrania.

NavRoad myCAM HD cube wyposażony został w ładowarkę, która pozwala na używanie kamery zarówno w autach osobowych (12V), jak i w samochodach ciężarowych (24V).

Sugerowana cena detaliczna: 199zł.

źródło: NavroadAutor |2018-04-20T06:21:35+02:0020 kwietnia 2018 06:21|Kategorie: Gadżety, Inne, Nawigacja, Newsy, Pozostałe, Sprzęt|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.