Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Testy i opinie, Top7-F-secure SENSE – router, który chroni każde urządzenie w domu

F-secure SENSE – router, który chroni każde urządzenie w domu

Sam program antywirusowy to za mało… Teraz na rynku króluje nowość od F-Secure. F-secure SENSE to router o eleganckim wyglądzie, który chroni każde urządzenie w naszym domu przed zagrożeniami online. Zabezpiecza nie tylko naszą sieć domową ale również chroni nasze urządzenia poza domem.

DSCF5085

Jakiś czas temu, firma F-Secure, dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przedstawiła autorskie urządzenie o nazwie SENSE, które ma za zadanie chronić inteligentne domy. F-Secure SENSE to połączenie bezpiecznego routera Wi-Fi z zaawansowaną aplikacją ochronną oraz sprawdzonym rozwiązaniem chmurowym. Jego zadaniem jest zabezpieczenie urządzeń, które łączą się z Internetem, szczególnie w nowoczesnych domach – dotyczy to zarówno komputerów, smartfonów, tabletów, jak i inteligentnych pralek, lodówek i innych rozwiązań IoT.

Jak działa F-secure SENSE?

F-Secure SENSE łączy trzy technologie zabezpieczeń:

  • Router SENSE – może zastąpić wszystkie rozwiązania bezpiecznego Internetu i chronić urządzenia poczynając od komputerów PC, przez smartfony, smart TV aż po „elektroniczne nianie” do monitorowania najmłodszych.
  • aplikacja SENSE – pozwala zarządzać siecią SENSE stworzoną przez użytkownika, oferując dodatkowe zabezpieczenia nawet poza domem .
  • Chmura SENSE – wykorzystuje sztuczną inteligencję, by monitorować ruch sieciowy powiązany z urządzeniami IoT i aktywnie chronić je przed cyberzagrożeniami.
DSCF5092

F-Secure SENSE

W pakiecie F-Secure Sense znajduje się router Wi-Fi, aplikacja do monitorowania (iOS oraz Android), roczna subskrypcja AV na urządzenia, dostęp do stałych aktualizacji oraz nowych funkcji. Router F-Secure Sense prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Ascetyczny i nowoczesny wygląd nadaje się zarówno do pokoju, jak i salonu.Autor |2018-07-27T15:44:42+02:0027 lipca 2018 10:54|Kategorie: Artykuły, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Max 31 lipca 2018 w 11:23 - Odpowiedz

    Bardzo ciekawe urządzenie i ciekawy test:)

  2. Bija 31 lipca 2018 w 18:36 - Odpowiedz

    Mam go jest super

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.