Gość
17 lipca 2017 o 16:32
Liczba postów: 139208
Po pierwsze nie rozumiem czemu nie daje sie wyboru moze ja nie ogladam tv wiec czemu mam placic z czego nei korzystam, palcic panstwu bo sobei cos wymysli juz podatki sa placone prezemnei wystarczy. Po drugei tez rzady cofaja nas w czasie duzo osob ze znajomych tez stwierdza ze wracacmy do dawnych lat prl. Zamaist kraj sie rozwijc to cofamy sie tylko zakazy i nakazy nic dla ludzi tylko przeciw. Najlepiej by bylo wszystkcih z rzadu wywalic i zastapic nowymi ludzmi bo niczym ci wymra to zniszcza ta poslke tylko.