Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Największe jaja to szajsung. Mam Xcovera2 i jak kupowałem to na strone szajsuna wisiało że do 4.3 zaktualizują – nie wiem czy dalej wisi ale na 4.1 aktualizacje się skończyły :DD

Ogólnie pożegnałem się z tą firmą bo niby płacisz za markę ale co z tego jak poza flagowcami to do reszty nie wypuszczą nawet poprawki na skopane działanie.