Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139206

[quote]easy man! 😀 Były abonamenty bez zwyżek, są działania proklienckie, olać moczem. [/quote] i jak wspaniele w pamięć sie wbija i nawet przez sen zalety tmobile wyrecytujesz. reklama dzwignia handlu i takie tam