Start › Forum › Odpowiedz na:
W virgin za 19zł ma się nolimit wszystkie sieci i stacjonarne w freemium gdzie jest dodatkowo 30sms i 300mb gratisowo, to chyba lepszy bilans kosztowy jak nolimit wewnątrz sieci za 20zł.