Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138970

W virgin za 19zł ma się nolimit wszystkie sieci i stacjonarne w freemium gdzie jest dodatkowo 30sms i 300mb gratisowo, to chyba lepszy bilans kosztowy jak nolimit wewnątrz sieci za 20zł.