Gość
2 lutego 2015 o 02:24
Liczba postów: 139242
Cholerka wreszcie będę mógł robić screenshoty w naprawdę przyzwoitej rozdzielczości. A dodatkowo będę mógł robić screeny w przyzwoitej rozdzielczości! W ogóle będę miał screeny w przyzwoitej rozdzielczości.