Internet LTE od polsatu , czy tam od plusa to wielka ściema. Mieszkam 300 m od nadajnika , jestem cały czas w zasięgu LTE. Kupiłem power lte internet domowy bez limitu w wersji 30GB ,sprzedawca zapewniał mnie , że nie będzie żadnych ograniczeń po przekroczeniu tych 30GB transferu. No i nie było ,na próbę przekroczyłem go kilkakrotnie , ale tylko w okresie próbnym . Następny okres rozliczeniowy i zaczynają się schody. Limit 30GB przekroczony i założyli mi lejek i mam w godzinach popołudniowych średnio 0,5 Mb/s .Straszna lipa , zgłosiłem to i w odpowiedzi otrzymałem , że drzewa , architektura , pogoda , zepsuty mój komputer i inne pierdoły są przyczyną tego super internetu.Wszystko co jest podłączone w domu do internetu (smart tv , telefony , komputery) nie działają prawidłowo , wszystko się muli i wiesza .Wcześniej miałem internet od lokalnego radiowego dostawcy 5Mb/s i to było cudo , mimo że wydawało mi się wcześniej inaczej.Podczas podpisywania umowy trzeba było zaptaszkować różne rubryki , że zgadzamy się z tym i tamtym , między innymi , że akceptuję regulamin promocji . I tu jest kicha , ja tego regulaminu na oczy nie widziałem , a w nim jest zapis , że polsat może robić co chce z tym internetem , a i tak trzeba płacić. Zatajono ważne informacje , mające decydujący wpływ na podpisanie umowy .Jedno wielkie świństwo , czekam do końca umowy ,likwiduję internet i z przekory telewizję też . UWAGA OMIJAĆ POLSAT PLUSA I ICH LTE
Odpowiedz na:2018-01-23T18:43:07+01:00