Gość
24 września 2014 o 19:37
Liczba postów: 139243
A kto teraz nie wychodzi na przeciw? Prosze was. Mnie podoba sie w telefunkenie to że za niską cene sprzedaja takie fajne telefony. Sam poluje teraz na Diamond . Najbardziej mi się z nich wszystkich spodobał.