Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139233

Jak wszystkie dzieciaki komentarze o cenach telefonu taniej na raty itp. Kupujcie na raty taniej bo operator sprzedaje usługi jak chcecie zabawki to do sklepu jak usługi do operatora i nie marudzić. Beznadzieja ta dzieciaka w komentarzach. Ja tez bym chciał telefon wart 2000 za 1 i nieograniczone rozmowy w abonamencie za 10 zł. Idźcie do księdza lub Caritas może wam pomogą.