Gość
16 listopada 2012 o 17:52
Liczba postów: 139238
Miałam dokładnie taką samą sytuację jak poprzednicy z Orange i Amplico, otrzymaliśmy pismo, które informowało że możemy zrezygnować z ubezpieczenia telefonicznie lub pisemnie, gdzie adresem docelowym jest nr skrzynki pocztowej. Oczywiście na infolinię dostać się nie można, wszystkie linie są wciąż zajęte a każde połączenie kosztuje. Wysłałam rezygnację pisemnie na podany adres i dodatkowo na adres e-mail Amplico.