Start › Forum › Odpowiedz na:
po co mi waznosc konta na rok jak i tak doladowywalem 50 zl co 50 dni by te 50 dni rozmawiac darmo, rewelacyjna oferta (mam rodzine w play i + 1 gb za 10 zl, NO REWELACJA WOW, DZIEKI PLAY!!!!!!!!!!!!