Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › BlackBerry w Play w 2011 roku › Odpowiedz na: BlackBerry w Play w 2011 roku
Gość
9 stycznia 2011 o 13:31
Liczba postów: 139238
ciekawe jak bedzie z oplatami za usługę bb, czy bedzie porównywalnie czy lepiej, ciekawe czy nie bedzie problemów przy raczkowaniu ! Zaraz połowa stycznia a na stronie play jeszcze nie ma żadnej informacji.