Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi BlackBerry w Play w 2011 roku Odpowiedz na: BlackBerry w Play w 2011 roku

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139238

ciekawe jak bedzie z oplatami za usługę bb, czy bedzie porównywalnie czy lepiej, ciekawe czy nie bedzie problemów przy raczkowaniu ! Zaraz połowa stycznia a na stronie play jeszcze nie ma żadnej informacji.